Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hová kell fordulni aranyérrel?

Hová kell fordulni aranyérrel?

Figyelt kérdés
Ma jött ki, reggel óta fáj, és meg is néztem, van vmi kitüremkedés is. Tettem fel kúpot, bár nem hiszem,hogy sokat érne. Háziorvosnak kell ezt említeni? Ő küld tovább? Vagy hova kell ezzel fordulni? Előre is köszönöm!
2014. febr. 12. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vagy sebészet, vagy proktológia.
2014. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először körzeti orvoshoz,aztán ő lehet elküld proctológiára,nem biztos(nem tudom kell e oda beutaló)
2014. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sebészetre menj, nem kell beutaló, ott megnézik és kapsz rá valamit, vagy ő utal be progtológushoz, ha szükséges és nem elég a helyi kezelés.
2014. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz mennék először.
2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

- háziorvos

- Kórház proktológia vagy sebészet (ide időpontot kell kérni, és elég hosszú a várakozási idő..beutaló nekem nem kellett)

- Kórház sürgősségi sebészet vagy proktológia: ide úgy lehet bejutni hogy a háziorvostól kérsz beutalót amire ráíratod hogy sürgős!

- Magánorvos (proktológus/sebész): neten keress rá, biztos hogy minden nagyobb városban rendel.


Mind a négy fenti opciót végigjártam egyébként. A házorvos mindössze egy doboz detralexet javasolt. Nyilván nem segített. Szakorvoshoz kell fordulni!

Mielőbbi javulást kívánok!

2014. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!