Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Minden nap használtok...

Lányok! Minden nap használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés

Nem kéne szellőzni hagyni a bőrt? Én minden nap használom, és attól tartok így hosszú távon nem lesz jó nekem.. sajnos minden van valamiféle folyásom (nem tudom-ez normális??)

16L


2009. dec. 8. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

én is minden nap,nekem is van mindig valami. anya azt mondta,hogy ez nem normális,mások szerint meg az. szerintem is normális amugy.

16L

2009. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Hanem kóros, akkor normális. Akkor is,ha több van mint az átlagnak. Nekem is ez van,voltam nőgyógyásznál, ő mondta,hogy kinek több, kinek kevesebb. Átlag egy kiskanálnyi mennyiség a normális. Én csak akkor szoktam,ha több van, (ciklusfüggő), vagy amikor már majdnem elmúlta menzesznem, és csak barnás folyásom van. Egyébként nem használok.
2009. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem használok. Nekem nincs is, de ha van is, akkor se sok, és akkor se használok. Áhh... Akkor is betétet használni :S de amúgy sztem ez normális
2009. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom kifejezetten eltiltott tőle,mert hajlamosít a hüvelygombára
2009. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekemis van folyásom, de nem olyan mértékű h betétet kéne h használjak. a ciklusommal változik, menzesz után kb alig van, vagy nincs is, középidőben erősödik, majd menzesz előtt megint eltánik, vagy alig van....pedig foggátlót suzedek, na mindegy:D

szóval a folyás az normális. deha minden nap van, és sok is, akkor az nembiztos h az...én nemtom, de azt tudom h nemhasználok tisztaságit, mert én meg ponthogy úgy nemérzem higiénikusnak magam, ha van bent betét....a folyás meg nemolyan vészes, ált 1-2 kisebb pötty, vagy 1-2 nagyonvékony csík és ennyi.

2009. dec. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
én használok, sztem marha gusztustalan, hogyha a fehérnemű lesz "cuccos". :/
2009. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!