Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok tisztasági betétet...

Használtok tisztasági betétet fehér folyásnál?

Figyelt kérdés
Eddig elenyésző mennyiségű fehér folyásom volt, úgyhogy nem használtam, de az utóbbi időben nagyon sok van, és kénytelen vagyok mindennapit használni. Azonban annyira kényelmetlen, hogy fél hónapot betétben töltök egy egészből... (mert a fehér folyásos időszak kb egy hét, plusz még a mensi...) Ti hogy vagytok ezzel?
2010. júl. 9. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen használok
2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig használok,függetlenül attól,hogy mennyi jön:)
2010. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

én mindig használok, minden egyes nap, nélküle már szinte meztelennek érzem magam:)

a fehér folyás pedig normális, ha jól tudom, a bartholin-mirigyek okozzák (vagy azok is.)

Ez van. Az embernek vagy hideg nedves érzete van, vagy betesz egy betétet. Olyan vékony, hogy nem is lehet érezni..

2010. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen használok, Discreet multiform-t, magyarul iszonyat vékony :) ennyi bőven elég :) enélkül meg már el se indulok.
2010. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mindig használok szinte. Inkább, mint hogy a fehérneműmön landoljon a "cucc" és foltos maradjon :S
2010. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én mindennap használok tisztasági betétet.

Nekem a carefree flexiform vált be.Vastagsága pont jó,tangához is lehet használni és nem csúszkál el.Nem is érzem,hogy ott van a tangámban:)

Egyébként inkább ez,minthogy folyásos legyen a bugyim.Nem tudnám betenni a mosógképbe úgy,na de most mindig külön kézzel mossam a tangáimat,mikor anya úgy is beteszi a mosást...

15/L

2010. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Én SOSEM használok. Reklám ide vagy oda, az műanyag, befülled alatta, baktériumok melegágya, főleg ilyen melegben, de télen is.

Csak fokozzátok fele a folyást, ami ha sok, kezelést igényel, mert fertőzésre utal. (A fertőzéstől meddővé is lehet válni végleg.)


Másik dolog! Csajok! A folyás természetes dolog, olyan lesz a bugyitok, mi történik, semmi! Bevágjátok a mosógépbe, 1 óra múlva tiszta.


De meg lehet kérdezni a nőgyógyászokat, mit gondolnak.

2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
utolsó jó legyen igazad
2010. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Én 14 éves vagyok,és 10 éves korom óta van folyásom(12 évesen jött meg).Volt már valamilyen fertőzésem,akkor viszketett,meg másmilyen volt a folyás is,szóval ez a folyás,ami mindig van,az normális!Ha használok betétet,ha nem,akkor is van!Szóval inkább megvédem a fehérneműimet ettől,és használok betétet.
2010. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
persze..
2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!