Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, ti is használtok...

Kismamik, ti is használtok tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
Folyásom nincs de igy sokkal tisztábnak érzem magam.
2011. jún. 4. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem! Csak ha bővebb a folyásom! Én valahogy nem érzem magam tisztábbnak tőle!
2011. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen, a bővebb folyás miatt. Anélkül mindig ott motoszkál a fejemben, hogy na mennyire lesz "vizes" a bugyim ...
2011. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig. Mióta terhes vagyok még rosszabb. A leletek szerint nincs fertőzés... Én nem is értem...
2011. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Terhességem előtt nem használtam, de úgy kb a 2. trimesztertől rendszeresen. Van, hogy estére is, mert amikor felkelek (gondolom összegyűlik egy adag) akkor egyszerre jön ki. Nagyon kellemetlenül érezném magam nélküle! Mondjuk, ha nem lenne folyásom akkor nem használnék sztem.

33 hkm

2011. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ezelőtt is és most is használok, csak míg ezelőtt hajszálvékonyat, most kicsit vastagabb tisztaságit hordok.
2011. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én előtte is használtam, mindig is folt folyásom. Ha ideges voltam vmi miatt,akkor több. Amióta kismama vagyok,ez felerősödött. Tesztek negatívak,színe,szaga semleges. Bár naponta már elfogy 3. Nem tudom van-e ahhoz köze,h PCOS-s vagyok, és nem rendszeres a menstruációm, de tisztulok ezen a másik módon...

37+3 hkm

2011. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs folyásom, így nem használok, előző terhességemnél volt, akkor természetesen használtam. Szerintem felesleges, ha nincs folyásod, egy sima bugyiban ilyen melegben jobban tud minden szellőzni.
2011. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem volt rá szükségem terhesség előtt, bezzeg alatta... Semmilyen fertőzésem nem volt, mégis annyira durvának éreztem a folyást, nagyon utáltam. Napi 2-3 tisztasági betét elment. Ja, és napi sok-sok zuhany...
2011. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem előző terhesség alatt is kellett használnom és most! Sárgás folyásom van és nem is kevés!
2011. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!