Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvileg fogamzásgátló mellett...

Elvileg fogamzásgátló mellett nincs peteérés?

Figyelt kérdés
multkor voltam uh-n és pont a ciklusom felénél.volt pé-m.akkor nem értem.terhes idáig nem lettem fog gátló mellett
2014. febr. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


Van olyan tabi,amely a beágyazódást akadályozza úgy, hogy nem lesz elég vastag a méhnyálkahártya. Akkor pl van peteérés.

2014. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz? A csak progeszteront tartalmazó készítmények (ezeket ált. szoptatás alatt adják) ált. nem akadályozzák meg az ovulációt, csak a méhnyaknyák megváltoztatásával gátolják a spermiumok feljutását.

Ha kombinált tablettát szedsz, és UH-val bizonyítottan volt mellette ovulációd, akkor:

1. gondolkodj el rajta, hogy esetleg hagytál-e ki szemet, ment-e a hasad, hánytál-e, szedsz-e mellette bármi olyan gyógyszert, ami gátolja a hatását

2. védekezz óvszerrel is

3. javaslom, hogy hagyd abba a tabit, mert nincs értelme szedni.

Ha van mellette ovud, és eddig nem estél teherbe, azt úgy hívják, hogy mázli.

2014. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
reziát szedek.nem hagytam ki szemet mindig átszámolom hol kell tartanom.hasam sem ment és nem is hánytam.gyógyszert pedig abszolút nem szedek
2014. febr. 13. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is Reziát szedek és peteérés tüneteit tapasztalom a 14. nap körül. Két éve szedem, nem lettem terhes, de ez nem túl bíztató... Te éreztél amúgy valamit?
2016. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azota abbahagytam a szedését,de a mai napig ugyan azt.érzem félidöbe mint akkor.tompa fájdalom a petefészeknél.de én a nagy sulygyarapodás miatt hagytam abba.
2016. nov. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!