Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha a szempillaspirál...

Az baj, ha a szempillaspirál "belement" a szemembe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de párszor előfordult velem, de lehet, hogy a kefe csak érintette a szemem. És talán ettől lett sárga a szemem, vagy ez mindenkinek ilyen?
2014. febr. 14. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sárga a szemed, ott gond van.
2014. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy szempillaspirál esetében benne van a kalapban, hogy valamennyi belekerülhet a szembe, ezért nem illene nagy bajt okoznia. Ha nem voltak kötőhártya-izgalomra utaló jelek (viszketés, égő érzés, idegentest-érzés), akkor abból indulnék ki, hogy nincs gond. Hogy érted, hogy sárga a szemed? Mindkét szemed olyan? A bőröd is besárgult? A szemfehérje besárgulása ugyanis inkább májbetegeknél jellemző (a bőr sárgás árnyalatával együtt).
2014. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak a szememnél, z orrom felőli résznél egy kicsit sárgásabb árnyalata van, abőrőmnek pedig semmi baja, de lehet, hogy csak pánikba estem, mert most jöttem rá, hogy az égőmnek sárga a fénye, és mikor napfénben néztem, nem volt sárga, szóval, lehet, hogy semmi gond.
2014. febr. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!