Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szempillaspirál árt a...

A szempillaspirál árt a szemnek/bőrnek?

Figyelt kérdés
tudom,hogy a szemfesték,alapozó,pirosító,stb. ártanak..idővel ráncosítanak,meg öregítenek.de a szempillaspirál is? előre is köszönöm a válaszokat.

2013. júl. 22. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi sem árt, ha jó minőségűt használsz belőle, és mindig alaposan megtisztítod az arcod. Ha a legócskább, parabénnel, káros anyaggal teletömött vackokat kened fel, és nem mosod le, csak éjszaka a párnába törlődik, az árt. Másképp nem.
2013. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én használtam az avonnak az egyik szemspirálját és elkezdett tőle fájni a szemem, eleinte azt gondoltam h mástól lehet vettem rá szemcseppet, de rájöttem, hogy a spirállal volt a baj. mióta nem használom csepp sem kell... én többet olyat nem veszek valami hatása biztos volt amiért fájt..
2013. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!