Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmehetek nőgyógyászatra, ha...

Elmehetek nőgyógyászatra, ha nem BP-re vagyok bejelentve, de elég gyanús, hogy méhen kívüli terhes vagyok?!

Figyelt kérdés
Nagyon félek...Kb egy hete csináltam pozitív terhességi tesztet, nem vár baba stb...Azt mondták nem is lehet, persze védekeztünk, de valami gond lehetett, mindegy nem ez a lényeg. Másfélhete szúr az alhasam és egy pontban. PCOS-es vagyok, ami jócskán növeli a kockázatát a méhen kívüli terhességnek. Na és itt a gond. Nemrég költöztem Pestre, nagyon messze lakom, de sürgős lenne a dolog. Hova menjek nőgyógyászatra? Nem vagyok még ide bejelentve de nagyon félek? Mit tegyek? Kérlek segítsetek!
2014. febr. 18. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mond el szó szerint, amikor bejelentkezel. Kötelező lenne fogadniuk, ne hagyd magad, ha esetleg az aszisztens le akar pattintani!
2014. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. febr. 18. 11:58
 3/7 A kérdező kommentje:
De hova menjek? Csak úgy menjek el a hozzám legközelebb eső nőgyógyászatra és meséljem el, hogy mi a gond?
2014. febr. 18. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
vagy először inkább telefonáljak? Csak abban sem vagyok biztos, hogy erre illetékes személlyel fogok majd beszélni...
2014. febr. 18. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Elmehetsz, TB-re kötelesek bevenni az országban bárhol, nekem budapesti az állandó lakcímem, de vidéken lakom, és ott is bármikor bevesznek háziorvos is, ő meg beutal. De a helyedben nem kockáztatnék még idegeskedést is ekörül, és lehet, elmennék inkább magándokihoz, aki biztosan fogad. Ha érdekel, tudok ajánlani is, csak írj privit. :)
2014. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PCOS miatt egyátalán nincs nagyobb esély a mehen kivülire! Vetélése nagy az esély ha nincs kezelve! Miböl gondolod hogy méhenkivüli? Ezzel egyébként bárhová mehetsz ha van. tüneted méhenkivülire! A pcos miatt kérj progi potlást akkor kisebb az esély a vetélésre!
2014. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy a ciszták miatt nagyobb az esélye.

Köszönök minden választ! :) Végülis az lesz, hogy elmegyek ma okmányirodába és bejelentetem magam és elmegyek a körzeti nőgyógyászatra.

2014. febr. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!