Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhes gyanús...

Méhen kívüli terhes gyanús vagyok, szerintetek nézessem meg a hétvégén mással is?

Figyelt kérdés
Aktus óta 6 hét telt el, de ha utolsó menstruációtól számoljuk akkor 8 hetes vagyok. Nem találják sehol még, kétnaponta járok vérvételre, hüvelyi ultrahangra. 2 hétig vérezgettem - barnáztam. Ezután derült ki a terhesség. 2 naponta emelkedik a hcg szint, de nem nagy ütemben. Jelenleg 205. Tegnap azt mondták kedden menjek vissza. Én egy kicsit sokának érzem. Holnap elmenjek a kórházi ügyeltre egy köztes ellenőrzésre? Felvilágosítottak milyen következményei lehetnek egy méhen kívülinek, mire figylejek, mikor rohanjak azonnal kórházba. Vagy ne aggódjam túl, elég kedden menni?
2013. márc. 30. 09:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom mit tanácsoljak,tudom milyen érzés,mikor elmentem dokihoz azt mondta méhen kivüli lehet mert ő semmit nem lát,engem 2hét mulva hivott vissza akkor már ott volt,most szerintem kibirhato az az idő keddig de ha nagyon nyugtalan vagy akkor menj be hogy megnézzenek.remélem minden rendben van!
2013. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Csak azért nyugtalanít mert ha azt nézzük nem egy korai terhesség. Hisz most várom a 2-dik menstruációt a hétvégén azóta. Vagyis az aktus óta. De közben végig vérzés és barnázás volt. Azt mondták azért gyanús a méhen kívüli mert ekkorra már jóval magasabbnak kellene lenni a hcg-nek és valaminek látszódia is kellene. De nem látnak mást mint mindkét petefészekben valami vízzel teli akármit. Gondolom ciszta lehet. Talán ez takarja? Nem tudom, ők sem. Egy biztos amit mondtak:méh üres. Szóval kész agybaj. Félek is kicsit mert nem tud itt lenni mindig valaki, mert erre felhívták a figyelmemet, ne legyek egy percig se egyedül. Most az idő ami majd megoldja, de olyan nehéz.

Neked volt vérzésed?

2013. márc. 30. 09:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én még kisebb terhes voltam, amikor méhenkyvüli gyanús voltam, és engem nem engedtek haza a kórházból, mondván, hogy veszélyes lenne. Mivel nőtt a hcg-m és a méhben nem láttak semmit megcsinálták a laporoszkópiát, de nem találták meg a babát méhen kívül. Egy hét múlva megjelent a méhben. Valószínűleg később volt a fogantatás, és azért volt kisebb mint kellett volna.
2013. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ha már 8 hetes vagy az azért már elég nagy, úgyhogy én az első gyanús jelre bemennék a kórházba, de ha nincs semmi akkor ráér kedden. Tudom borzasztó ez a várakozás.
2013. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a kórházakat de talán engem is ez nyugtatott volna meg a legjobban ha bent maradok. Innen 30 perc a legközelebbi kórház. De reméljük semmi gond nem lesz. De jó lett volna akkor ha nem paráztatnak be teljesen. Viszont valószínűnek tartom hogy holnap elmegyünk az ügyeletes nőgyógyászatra, legfeljebb maszekul felhívom az ügyeletest talán nem utál ki annyira.
2013. márc. 30. 09:44
 6/21 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben tényleg menj be, elég messze van a kórház! Majd írd meg mi lett, átérzem a helyzetet. :(
2013. márc. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most tényleg eléggé rossz. A jót jobb várni, de sajnos ez biztos, hogy rossz kimenetű lesz és még várni is. Borzalmas.
2013. márc. 30. 11:14
 8/21 anonim ***** válasza:
De ha biztosak benne, akkor mire várnak? Nem értem..
2013. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én sem. Gondolom mert itt vannak az ünnepek, meg nekik oly mindegy. Vagy nem tudom. De felvilágosítottak ez a lényeg. :(

Mondták ha bármi baj van menjek. Mondtam vérzésnél is menjek? Igen mindenképp. Mondtam nekik most is vérzek icipicit, de ezt látta is a hüvelyi ultrahang után. Azt mondta jó-jó, ha a hétvégén vérzek menjek. Most erre mit mondjak?

2013. márc. 30. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
mi ujság kérdező?hogy vagy?
2013. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!