Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hpv tipizalast lehet csinalni...

Hpv tipizalast lehet csinalni terhesseg elejen? P2, Hpv gyanus lett a citologiai eredmenyem! 5 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Lehet ebbol baj?
2013. nov. 26. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, mert ugyanúgy végzik, mint a sima cytologiai kenetvételt. Ugyan nekem még a terhességem előtt derült ki, de semmilyen hatással nem volt a terhességemre, szülésre, hüvelyi szülésem volt.
2013. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtato nagyon!Koszi a valaszt!
2013. nov. 26. 11:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Amikor neked kiderult,mi tortent? Magatol elmult?
2013. nov. 26. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan törzs volt, ami szemölcsöket okozott, ezeket el kellett távolítani, mellette immumerősítő gyógyszert kaptam, abból kellett egy kúrát beszedni, meg grapefruit cseppeket szedtem. Egyébként más gyógyszer nincsen rá...

Pár hónapra rá csináltattam egy újabb cytologiánál, akkor már nem volt semmi nyoma...

Úgyhogy nekem olyan törzs volt, ami nem a rák-veszélyes csoportba tartozik, viszont cserébe elég makacs szemölcsöket okoz, amik hónapokon keresztül jönnek elő...majd bele bolondultam, azt hittem sosem lesz vége.

2013. nov. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem csinaltatom meg a tesztet baj lehet belole? Amugy semmi panaszom,nem erzek semmit!
2013. nov. 26. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát érdemes megcsináltatni. Szerintem jobb tudni, egyrészt ha nem a veszélyes típus, akkor kicsit fellélegezhet az ember. Ha a veszélyes, akkor viszont orvosi kontrollt igényel, évi többszöri szűrés, stb... A gyógyszer, amit kaptam rá, nem tudom, hogy adható-e terhesség alatt, de mindenképpen meg kell beszélni a dokival, nehogy baj legyen... Főleg, hogy most nem csak magadért felelsz...
2013. nov. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, mindenkeppen megcsinaltatom! Koszonom a segitsegedet!
2013. nov. 26. 11:41
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia,


HPV tipizálást mielőbb kell kérni, mert egy ponton kihal a szervezetből a vírus, magától legyőzi, de maga mögött hagyhat méhszáj elváltozást, amit jó figyelemmel kísérni, mert bizonyos altörzsek okozhatnak a későbbiekben p3-at...jó lenne tudni benned milyenek vannak amíg még kimutatható.Férjedet is érdemes tesztelni nehogy visszafertőzzétek egymást.

2013. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!