Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesgondozás, szülés SOTE1...

Ágikka kérdése:

Terhesgondozás, szülés SOTE1 Van tapasztalata valakinek a SOTE 1. sz klinikáról és az orvosokról?

Figyelt kérdés
Még csak 5. hetes vagyok most kellene elmennem valakihez, elvileg oda tartozom. Egyáltalán hogy megy ez, kinézek valakit és bejelentkezem hozzá? Tudnátok segíteni, valakit ajánlani?

2014. febr. 18. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
OTT KÉRLEK HENTESEK, HANGSÚLYOZOM, HENTESEK VANNAK!!!!!!!!!!
2014. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ööö. köszi, akkor szerinted felejtős?
2014. febr. 18. 15:45
 3/4 anonim válasza:
Nekem jó véleményem van a Sote 1-ről. Mindig rengetegen vannak, ezért hívják babagyárnak, de épp azért vannak sokan, mert szakmailag itt nagyon jó kezekben vagy. Az orvosok többsége szerintem jó, ha fiatal orvost keresel Dr. Kecskeméti Andrást ajánlom, én hozzá jártam terhesgondozásra, nála szültem egy hónapja.
2014. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, valószínű, hogy mégis ott fogok szülni. A Blaha L. tér környékén lakom akkor oda tartozom ugye.

A Szent Imrében van a dokim, de nála szülni csak magánrendelésről lehet egy zsák pénzért gondolom....

2014. máj. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!