Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote II. női sz. Klinikára...

Sote II. női sz. Klinikára milyen kórházi csomagot kell vinnem magamnak, és a babának? Illetve milyen iratok kellenek?

Figyelt kérdés

Meg fogom kérdezni az orvosomat is, de még két hét mire megyek hozzá, és szeretném összekészíteni a dolgokat. Volt olyan aki mostanában szült ott? Miket kértek? Mit érdemes a babának vinni? Lehet korai még, de szeretek mindent időben megcsinálni. :)

31hkm



2013. dec. 3. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A babának pelenka, popsitörlő, popsikenőcs és egy cumisüveg amiben majd a cukros vizet adják.Arra rá is írják majd filccel hogy cukros víz. Bizzonság kedvéért cumit. Akkor sincs baj ha cumit vagy cumisüveget nem viszel mert adnak, de ha jobban szeretnéd ha a sajátját hadználja akkor vigyél. Én később hozattam be textil pelust is és egy takarót is. A takarót nem használtuk ,de a pelust igen. Magadnak semmi extra. WC-re papír ülőkét, fertőtlenítő kendőt v. Spray-t.
2013. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a babának ruhanemű nem kell? Azon kívül amiben majd hazavisszük?
2013. dec. 3. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és kis sapka ,mert a látogató tér huzatos. Illetve kis kesztyű karmolásra.Elvileg ezt is tudnak adni de én csak egy kesztyűt kaptam amiből az egyik folyton lecsúszott a kis kezéről. A miénket nem találta meg a párom....:))
2013. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ruhát adnak. Ha lepisili lekakilja akkor kérhetsz cserét. Egyébként fürdetés nincs.De monden este megmérik és új rucit kap.
2013. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csomag miatt ne aggódj, hisz bármit is hagysz otthon, azt a család be tudja vinni utánad, szóval nem leszel semmi szűkébe. És ezt is ott tapasztalja meg az ember, nem az otthon kényelmében. Én csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani, vagyis az alapvető higiéniai dolgokon és ruhákon kívül én vittem két féle papucsot, egyet fürdésre, egyet a benti léthez, betéteket(első napokra tena lady), szoptatós melltartót, köntöst, több törölközőt, egy nem elég, ásványvizet, kajákat, pelenkát, popsitörlőt, popsi kenőcsöt, textil pelenkákat és ruha csomagot. Alkoholt a köldökcsonk ápolásához adtak. Bár ruhát nem engednek sajátot a babára adni, de baleset esetén nagyon jól jön. Például kisfiam nálunk már az első pelenkázásnál arcon pisilte magát, akkor jól jött, h nem kellett ruháért rohangálni az újszülött osztályra. De a saját ruhát a nővérek lecserélik.


ja és persze mellszívót és tej tároló eszközöket, ha úgy alakulna.

Ja és persze ruhát a szülésre! Olyanban érdemes lenni, ami felül szétkapcsolható, hogy szülés után pucér mellkasra helyezhessék a babát. Felsőknek is olyat érdemes vinni, aminél könnyű mellre tenni a babát, ne kelljen kibújni belőle. Remélem nem hagytam ki semmit.


Gyors, könnyű szülést kívánok!

2013. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Fel is jegyzeteltem mindent!
2013. dec. 4. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!