Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba+pasi?

Hüvelygomba+pasi?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál, ahol megállapította a doki, hogy enyhe hüvelygombám van. Adott kúpot, de ugye ilyenkor nem tanácsos szexelni. Ti hogy mondtátok el a pasitoknak/férjeteknek ezt?

2014. febr. 19. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén.
2014. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A férjem azt is tudja, hogy megyek orvoshoz, így sosem volt neki meglepetés. Sőt amikor az első tünetet észlelem magamon, mindig szólok neki, hogy miért nincs szex. Ez a kapcsolatunk eleje óta így van, sose csinált ebből egyikünk sem gondot.
2014. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én komolyan annyira parázok elmondani neki... olyan jó a kapcsolatunk amúgy, mindent megbeszélünk, de ez... engem is hidegzuhanyként ért, és ááá... :(
2014. febr. 19. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Mégsem olyan jó a kapcsolatotok.
2014. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy normális és jó párkapcsolatban ez nem téma.

Ha kijönnek a tünetek, már az ember megbeszéli a párjával, hogy valami nincs rendben, vannak bizonyos tünetei és elmegy orvoshoz, aztán pedig otthon elmondja, hogy mi a helyzet. Legalább is nálunk ez teljesen működőképes dolog.

2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
De mi van ebben olyan ááááá? Ha a szexhez érettek vagytok, akkor legyetek ehhez is elég nagyok.
2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi simán elmondod hogy most nem lehet együtt lenni. na meg jó lenne ha ö is kenegetné magát mert eleve nagy rá az eésly hogy tőle van de ha nem is töle van akkor is te már megfertözted (pasikon általában nincs tünete) Ha ö nem kezeli ki magát akkor a következö együttlétnél te vissza is kapod töle. candibene vagy canesten krémmel kenje napi 3-4-szer pár napig magát.
2014. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szexhez elég érettek vagyunk? felnőtt emberek vagyunk, köszi.

nem tőle kaptam el, hanem én balga leültem "idegen" helyen a wc-n. Tüneteket se észleltem, nem viszkettem, nem volt folyásom, semmi. Az orvos annyit mondott, hogy belül kicsit "darabos" vagyok, én azt se vettem észre, páromon se, ha szexeltünk.

2014. febr. 19. 17:53
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Felnőtt embereknek az sem okozhat gondot, hogy az ilyen dolgot megbeszéljék egy párkapcsolatban.
2014. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
általában nem wc-röl kapja el az ember. hanem csak simán felborul a hüvely PH. ez lehet bármitöl. Ha azóta voltatok együtt akkor ö mindneképp hordozza belöled, márhacsak nem gumival csináljátok. igy neki is mindneképp kell kenegetni. Felnött korban vágképp nem kéne ezt cikinek érezni egy komoly tartós kapcsolatban.
2014. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!