Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kakiltam véreset? Egy...

Miért kakiltam véreset? Egy kicsit megijedtem.

Figyelt kérdés

Nem a vécépapír volt véres, kitöröltem és semmi, hanem amikor belenéztem a vécének a lefolyójába, akkor láttam. Élénk piros, friss vér volt, nem alvadt. Viszont korábban már volt olyan, hogy a vécépapíron volt halványpiros vér. Ugye semmi komoly? Nem fogok meghalni vagy semmi ilyesmi ugye? :(

20/L


2014. febr. 19. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Meghalni nem fogsz, csak aranyered lehet.
2014. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azzal mit csináljak? Hogy lehet gyógyítani?
2014. febr. 19. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy aranyér. Ezt így nem lehet tudni.

Menj el a háziorvoshoz mindenképpen és majd ő megmondja, mit kell tenni, mert a véres széklet nem normális. De ne félj, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

2014. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit tudni kell még, hogy egy picit olyan hasi diszkomfort érzetem van, ha értitek mire gondolok úgy tegnap óta. Hajnalban szeretkeztem a barátommal, ő nyúzott az anális szexszel, egy picit engedtem neki. Akkor inkább emiatt lehet?
2014. febr. 19. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű már régebb óta van aranyered (a korábbi vérzések erre utalnak), és annak bizony nem tesz jót a s_ggbe_aszás, amint látod. Menj orvoshoz, majd ad kúpot, kenőcsöt. És a hátsó bejáratot hanyagoljátok a továbbiakban.
2014. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne háziorvosodnak elmondani.

Széklet mintát kell majd adnod, és abból sok minden kiderül.

Meghalni dehogy fogsz emiatt!!!

2014. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!