Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+1 hetes terhes vagyok, ma...

17+1 hetes terhes vagyok, ma véreset (piros) kakiltam. Nagyon megijedtem. Holnap megyek dokihoz. Azt nem tudom, hogy kintről, vagy bentről jött, de tuti onnan és nem a hüvelyemből. Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a terhességem alatt,kiderült hogy aranyerem van.
2012. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és hogy derült ki? mit kaptál rá?
2012. márc. 4. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ez aranyér. Nekem is így kezdődött, kaptam valami gyógyszert, kenőcsöt. Bár akkor nem voltam kismama, azóta megvan az aranyerem,külső és belső is. De nincs baj vele. 17+2hkm.
2012. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem én is kapok valamit holnap és akkor nem fordul elő többet.
2012. márc. 4. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezzel nem mennék dokihoz, mert elég kellemetlen lesz a vizsgálat. Csak akkor van baj, ha a széklet alvadt, fekete véres. Egyébként ez csak aranyér, szinte minden kismamának van. Nekem kb már 3szor volt vér kakikor amióra terhes vagyok. Nem fáj soha csak erőlködök és jön egy kis vér. De én nem szoktam vele foglalkozni, iszom egy normaflort h jobb legyen az emésztésem, és következő kakinál már nincs is vér és minden rendben. De ha kenőcsöt akarsz rá, azt meg adnak kismamának valót is a gyógyszertárban vény nélkül.
2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! A normaflort lehet hogy akkor kipróbálom! Holnap nőgyógyászhoz megyek, neki azert elmondom. De ha ő is megerősít, Es nem Kuldd tovább akkor nem fogok magamtól elmenni! Koszonom mégegyszer a megnyugtatast mindenkinek.
2012. márc. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!