Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés

hétfőn lesz 4 hete,hogy műtöttek aranyérre,gerincbe volt az érzéstelenítés.Azóta vizelési gondjaim vannak.Nem katétereztek.Délelőtt 11:30-kor kaptam az érzéstelenítőt és csak este 22:30körül sikerült pisilnem.

Voltam urológusnál,kaptam antibiotikumot két dobozzal amit egy hete nem szedek már.A vizelet eredményem teljesen negatív.Hasi ultrahang és veseultrahang is volt 3 hét alatt 3-szor.Minden oké.

Januárban voltam nőgyógyásznál szervi baj nincs,viszont a rákszűrés eredményem p3-as hpv gyanús vagyok.Lehet ettől baj még mindig a pisiléssel?Egyszerűen minden doki azt mondja semmi bajom de nekem még most is fáj a pisilés,pedig 2-3 litert iszok és tőzegáfonya kapszulát szedek és ennek a teáját is iszom.

Valami ötlet még?Ja és cickafark teát is iszom naponta egyszer.Mi lehet ez?


2014. febr. 20. 18:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!