Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belső combon, borsónyi nagyság...

Belső combon, borsónyi nagyságú kemény, pattanás szerű kidüremkedés, aminek nincs teteje, és inkább a alatt kitapintható. Erről bármi infó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás?
2014. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Furunkulus, kelés lehet. Keress rá a neten, rengeteg házi gyógymód létezik rá. Ha nem múlik, akkor bőrgyógyász.
2014. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neeem, azt tudom milyen, de ez nem az! ez egy baromi kemény, kézzel kitapintható a nagyságú, valami amit nem birok kinyomni, és egyre csak fáj, ahogy próbáltam "kioperálni" már lüktet is. kicsit meg csíptem a tetejét, de vér jött belőle.
2014. febr. 20. 21:21
 4/10 anonim válasza:
Valószínűleg zsírcsomó (lipóma).
2014. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mit lehet tenni, ha lipóma? a furunkulust elolvastam. az még oké mert idővel azt legalább kilehet nyomni vagy ellehet tüntetni itthoni kezeléssel is. de nem találtam a lipómáról csak orvosi beavatakozással való eltüntetési módszert. tegnap még nem volt ott. reggelre lett ott :/
2014. febr. 20. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne nyomkodd!! Ha mégis kelés, csak baj lehet belőle. Várj pár napot (ha nem akarsz rögtön bőrgyógyászhoz menni). Ha mégis kelés, akkor elkezd megérni, és láthatóvá válik a gennyes rész teteje. Akár zsírcsomó is lehet, akkor ilyen változást nem fogsz látni.
2014. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű akkor,h lipóma, az nő oda hirtelen. Tegyél rá paradicsomos kötést, attól hamarabb elkezd megérni. De akkor se nyomd, mert a véráramba jutó bacik gondot jelenthetnek. Ha magadnak szeretnéd kezelni, akkor steril tűvel bökd meg a tetejét,ha már látszik a genny.
2014. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az nem nő oda hirtelen (elírtam)
2014. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy esetleg veszek a patikában Tetran- kenőcsöt, mert az talán érleli az ilyen "pattanás"-okat. és akkor pár nap alatt kiderül hogy az e az.
2014. febr. 20. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Legjobb ha megmutatod bőrgyógyásznak.
2014. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!