Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PMS szindrómában szenvedek? 14L

PMS szindrómában szenvedek? 14L

Figyelt kérdés

-fáj a hüvelyem

- erősen görcsöl a hasam és nagyon erős fájdalomcsillapitót használok rá : Cataflam, Analgesin

-egy hétig tart a mensi fájdalmakkal együtt

- hasmenés

-zsíros haj, arcbőr

-mensi előtt erősen fáj a mellem

-ugyanúgy mensi előtt sokkal több és nagyobb pattanás jelenik meg az arcomon



2014. febr. 14. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehet PMS.
2014. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Minden nő "szenved" PMS-ben, mert minden nő menstruál. Ez nem egy betegség. ez teljesen normális és általános dolog.
2014. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó: én nem igy láttam a neten
2014. febr. 14. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a PMS a menstruáció előtti tünet. Ez teljesen természetes.
2014. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nincs PMS-em, nem tudom második, honnan vetted, hogy mindenki szenved tőle. Ettől függetlenül teljesen normális dolog.
2014. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Akinek nem inge... :) Azt mondjuk minden madár repül, de akkor a pingvinekkel mi van? )
2014. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 James Bandy ***** válasza:
Az a normális, ha nincs PMS. Javaslatom: Lady Ciklus tea dm-ben kapható 700 Ft,de jó és olcsóbb zacskósan a cickafark tea (egész hónapban inni) 150 Ft dm-ben, cink pezsgőtabletta egész hónapban folyamatosan inni,akár napi 30 mg cink is bevihető (ez 3 pezsgőtablettát jelent naponta) amikor mensi van, akkor meg pláne, hogy több, napi 3 pezsgőtablettát is megihatsz. Teakeverékek PMS ellen van fönt a neten több helyen,pl wikipedian, de kb a következő teákat javasolják: borsmenta (teszkóban 200 Ft a filteres, egész hónapban bármikor ihatod), kamilla 150-200 ft a filteres, palástfű (ha bő a vérzés, ez majd lecsökkenti) . Zöld tea, fehér tea, ha jártok teszkóba, érdemes többféle filteresből is bevásárolni, és egész hónapban váltohatva inni. Lidl-ben van még édeskömény tea (fennel), citromfű-tea. Hasmenése másnak is gyakori mensi alatt, majd ha csökken a görcsölés, akkor majd ez is múlik. A cink pattanások ellen is jó lesz. A kamilla jó gyulladáscsökkentő. A cickafark teát fürdővízbe is lehet tenni. Jó még a Mensesyl csepp. Ha megnézitek az összetevőit, pl. borsmenta-tea, akkor aolyat filteres teát is lehet venni teszkóban, meg borsmentát máshol, bioboltokban is lehet kapni. Egy zacskó citromfű-tea 200 forint a dm-ben.db-ben van még a fenchel-kümmel tea (édeskömény) dobozban, filteres, ez is jó, de kell hozzá a többi féle tea is. Cickafarkfű teát, zacskósat mindenképp vegyél, csak 150 Ft, és ne csak a piros napokon igyad. Csalánteát is érdemes rendszeresen fogyasztani.
2014. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 James Bandy ***** válasza:
Nekem az egész hónapban tartó teázás kell ahhoz, hogy ne legyenek görcseim. Nekem nem elég a csak a piros napokon való teaivás, vagy a csak azokona napokon szedett Mensesyl cseppek.
2014. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!