Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom nem pont ide való...

Tudom nem pont ide való kérdés? Nők?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati gondom van, és gondoltam ide írok itt általában normális válaszok vannak. 3 hónapja pozitív 31-es típusú HPV-t diagnosztizáltak nálam. Most voltam újabb szűrésen /ennek 4hét múlva lesz eredménye/. Amit most kaptam leletet nem tudom 'lefordítani'. Kolp.9h és 12h között B Zónára terjedő tagoltság. Vérzékeny felszín. Bv: rendes nagy tömör uterus afv-ben, szabad környezetben. Dg: atypia kolp.et cytol.port.ut. Ez mit jelent? És ha akad valaki hasonló Hpv-s panasszal kérem írja meg mi történt ezek után vele és miként zajlott az állapota. 22éves nő

2014. febr. 21. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egészség: Nők egészsége. Szerintem inkább ide ird át, ott adnak normális válaszokat.
2014. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pankesz válasza:
Nekem is volt már hasonló leletem (kolp.), és azt mondta a nőgyógyászom, hogy majd a citológiai lelet megmondja, van-e baj, és az szerencsére P2 lett, szóval nem foglalkoztunk vele. HPV-s is voltam, nekem a 6-os szemölcsös típus volt meg egy nem azonosított fajta, 2,5 év volt, mire megszabadultam (legalábbis remélem) tőle és nemrég kaptam meg az első negatív leletem... beadattam a védőoltást is, mert azt javasolták, hogy ugyan már elkaptam, de adassam be, mert segít kigyógyulni ebből a szarból.
2014. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!