Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap volt a szülinapom, és...

Tegnap volt a szülinapom, és hát kicsit kivoltam mert elmentünk valamit venni, és nem volt pont nekem való kori, és hát bejártuk az egész várost és már sírtam mert nem úgy volt ahogy akartam haza jöttünk itt már oké volt majdnem minden,?

Figyelt kérdés
de egész este nem tudtam aludni, és most sincs valami jó kedvem . Mit csináljak?
2013. júl. 18. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

sírd ki magad.

aztán gondolkozz el azon, ki mit lát problémának az életében.

meg azon, hogy mennyit segít a kommunikációban a tagolt írás.

2013. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Mi a kérdés?!


Ahelyett hogy sírsz, tanulj meg írni...

2013. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Veled se szívesen ismerkednék, úgy mégis megkérdem mennyi idős vagy? Szerinted az én életembe eddig hány olyan dolog volt ami nem úgy volt ahogy akartam

Nőnöd kell még és több ilyesmit kell megtapasztalnod hogy szilárdan kezeld a problémának látszó dolgokat

21/F

2013. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor csalódott vagyok a szülinapomon, de hamar elmúlik. Vannak sokkal komolyabb gondjaink is. Majd pótlólag megkapod a korit is.
2013. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előfordul az ilyen, majd megnézed 1-2 hét múlva addig félre rakod a pénzed, hátha addigra jönnek új áruk,

benéztetek ilyen sport boltba?, tescoba is lehet kapni korit, vagy menjetek Pestre (ha nem ott laktok) ott több a választék és ott biztos találtok

2013. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Most mégis mit vársz? Ne legyél ekkora nyomorék.
2013. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Még írni se tudsz.
2013. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass azokra, akik lehurrogtak!

Ez természetes. Megsérült a belsődben egy kép. Nem ez az utolsó, hogy ilyet érzel, pár nap múlva elmúlik. Hallgass zenét!

2013. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy a többi válaszolónak még nem volt ilyen.


Nekem is néha van olyan, hogy mikor azt hiszem hogy van itthon csoki, aztán kiderül hogy nincs, szinte sírhatnékom támad. Tudom ez így viccesen hat, de ez egy ilyen hülye érzés, sok ilyesmi dolog kiválthatja. De hamar el is múlik.

2013. júl. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii mindenkinek:9 már van korim, és nagyon jó volt a potolag is a szülinapom:P elmentünk pestre görög étterem(kedvencem) vidámpark, kaptam deszkát is, és találkozhattam Lalival:) szuper volt a potolos szülinapom:)
2013. aug. 2. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!