Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most csak inkább tapasztaltabb...

Most csak inkább tapasztaltabb nők segítségét kérném!? És lehetőleg tényleg csak olyan írjon aki tényleg segít!?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez terhes has?


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem szexeltem védekezés nélkül!Óvszerrel védekeztünk+ki is vette elötte.Ez volt november 9.én.Voltam rá 5hétre nőgyógyásznél is.


Amúgy ha az is lennék,kb.13-14 hetesnek kéne lennem.


2014. febr. 21. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi pocakod. Nem 13-14 hetes lennél hanem több mivel a terhességtet az utolsó menstruáció elsö napjától számoljuk vagyis az elsö két hétben még nem is terhes fizikailag a nő.

Nem vagy terhes, az orvos meg látta volna akkor már mivel már szivhangnak is kellett volna lennie. ha nem hsizem senkinek vegyél egy tesztet és csináld meg. Nem kelle nnyire bemagyarázni a dolgokat. nem menstruáls azóta vagy miért gondolod hogy terhes vagy?

2014. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De rendesen menstruálok azóta,tüneteim sincsenek
2014. febr. 21. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor nincs miröl beszéálni, ne legyél paranoiás. Nem vagy terhes és kész.
2014. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a has alapján állapitják meg a terhességet!
2014. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha minden úgy történt, ahogy leírtad, szinte 0 annak az esélye, hogy teherbe ess. De ha mégis gyanús, miért nem csináltál/csinálsz egy tesztet?

2014. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden így volt.Magam ellen nem hazadudnék azért
2014. febr. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!