Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt robogo vásárlás...

Használt robogo vásárlás elött állok és segitséget szeretnék kérni tapasztaltabb hozzáértöktöl. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Nagy testü robogora gondoltam 50cm3-is megbizhato kis fogyasztásu,és hát legyen "pofás" (keeway,aprillia malaguti vagy valami japán márkát...

Azelött volt simsonom amivel meg voltam elégedve de voltak annak is széria hibái(csaszeg csörgés).Mindenképpen számit az alkatrészellátás illetve azok ára. A keeway tetszik, de nem sok infom van rola .

A minél egyszerübb felépités, a sajátkezü javitásokhoz hozzájárul.De az ár mndenképpen dominál...

Köszönöm a segitséget igy elöre is...


2011. ápr. 20. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánsz rá?
2011. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100-130 e ft kb.
2011. ápr. 20. 11:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyiért Malaguti F12. Ha még spórólsz mellé akkor Yamaha Aerox
2011. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Malaguti F12 bőven jó.

Ennyi pénzért kapsz is, nekem is F12-esem van és csak ajánlani tudom.

Alkatrészt simán lehet hozzá szerezni és nem drága.

Én eddig csak szíjat vettem hozzá de ez legalább 5 évig jó lesz.

2011. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen robogot akarsz akkor Aprilia SR50, ha az nemtetszik akkor vegyél csak aeroxot :DD

ha nemfutja ilyenekre,akkor mind1 milyet veszel,csak ne kinait :))

inkabb szanj ra most tobb penzt,minthogy vegyel valami sz.rabbat es aztan 2-3ev multan tonremenjen..

2011. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 frequency ***** válasza:

Nekem 98'-as Gilera typhoon-om van.Már 4000km óta.Tudni kell róla,hogy az első teló kemény mint a kő.Egybknt zsíros teló.

De ültem már aprilia sr50-en is.Az is érdekes egy robogó.A telói jobbak de viszont a kátyús utat 50m-es szakaszig bírta a seggem rajta mert kemény az ülése mintha egy fából készült padon ülnél.

2011. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOL, az vicces :DD nekem is SRem van,mindenkinek az ules tetszik rajta :DDD nekem idealis,a katyus utakon tenyleg 1 picit fura ,mikor le fel ugral :DDD
2011. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!