Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha stresszelek, akkor késhet...

Ha stresszelek, akkor késhet az ELSŐ menstruáció?

Figyelt kérdés
12 vagyok,majdnem 13.Nagyon izgulok az első menzesz miatt.Minden nap WC-re szaladgálok,mert fáj a hasam,folyik valami(de mindig rájövök,hogy csak fehérfolyás).MÁr nagyon rágörcsöltem,hogy még nincs havibajom. MIt gondoltok,lehet,hogy a stressz miatt később jöhet meg az első?Ha nem stresszelnék rajta ennyit,akkor hamarabb megjönne? Kérlek segítsetek...köszönöm(:
2014. febr. 22. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a sterssz befolyásolja.De ha már van fehérfolyásod,az azt jelenti,hogy a nemi szerveid működésbe léptek, a menstruáció "előfutára" a fehérfolyás.De meg fog jönni,ne izgulj.Egyébként miért izgulsz ennyire,16 éves korodig normális,hogy nincs.
2014. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja a stressz a menstruációt, de az első nincs mihez képest késsen. Nyugodj meg, mert 16 éves korodig nem baj ha nem menstruálsz.
2014. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor lehet az első menstruáció késéséről beszélni, ha 16 éves korodig sem menstruálsz. Addig nem késik!
2014. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van,ahogy a 2. írta. Ezt nem nevezheted késésnek,mert még nem menstruáltál soha. Van olyan,hogy az előjelek,pl.a folyás évekkel előbb jelentkezik,mint a menzesz.
2014. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy érte,hogy ha idegeskedek rajta h még nem jött meg,akkor lehetséges h még ugyse jön?:D
2014. febr. 25. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2014. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nevem Panni válasza:
Nyugi, ne stresszelj ennyit! :) Mindennek megvan a maga ideje. :)) Ölelés!
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!