Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gátlások. Normális?

Gátlások. Normális?

Figyelt kérdés
Állandó folyásom van, ami a ciklusom során változik, de igazából nagyon ritka, hogy megtudok lenni tisztasági betét nélkül. Már nem vagyok szűz, akkoriban nem volt ennyi folyásom.Fél éve van barátom, akivel még nem feküdtem le, mert szégyenlem a folyást. Illetve ha simogat stb. nagyon benedvesedem, nem győzöm a tisztasági betét cserélni.Ilyenkor nyúlós átlátszó és vékony. Még nem is vetkőztem le előtte, nem engedem hogy benyúljon mert szégyellem, valamint nem akarom, hogy olyan legyen a keze. Nem tudom ezt a gátlásomat levetkőzni, szerintem nem éppen gusztusos, hogy ha lefeküdnénk, a nemiszerve csupa olyan lenne. Erről mit gondoltok? Normális, hogy ettől aggódom?

2014. febr. 22. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a barátodnak gondot okoz, akkor még ne is simogassa a puncid, de más nőét sem.
2014. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sok lánynak vannak hasonló gátlásai. Pedig fölösleges. A nedvesedés egy fiúnak mindenféleképpen csak dicsőség, és a te dolgodat is megkönnyíti. Inkább ez, mint hogy száraz maradj.

Egyébként nem lehet, hogy hüvelygombád van? Nem minden hüvelygomba egyforma, tehát nem mindenkinek viszket, éget, sűrű a váladéka. Próbáld kezelni valami gomba ellenes krémmel, tablettával, és ha múlik, akkor bizony az volt a baj. De előre szólok, hogy a Candibene nevű terméktől még több folyásod lesz, de lehet, hogy hatásos.

2014. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 K. D. G. válasza:
Esetleg menj el egy orvoshoz. De a fiúddal beszéld ezt meg és ha nem zavarja a folyásod akk nincs baj :)
2014. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor simogat és ezáltal felizgat, tök normális ha ott lent nedves leszel, ezt ne szégyeld. Egyébként az egyáltalán nem baj, hogy fél év után nem feküdtél le vele, én is 7 hónapot vártam. Viszont ha rendszeres a folyásod, esetleg szagos is, akkor menj el vele orvoshoz, mert ha valami gyulladásod van akkor az meddőséget is okozhat. Eddig én is csak egyszer voltam nőgyógyásznál, én is kicsit gátlásos vagyok, de el kell menni egy vizsgálatra, az orvosok láttak már sok mindent. Egyébként ha pároddal játszadoztok, odanyúl, akkor nem értem miért tolod el, hisz az egy előjáték, szerintem még izgatná is, ha érezné mennyire beindított.
2014. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már három orvosnál is jártam, az első tenyészet sem bacit, sem gombát nem mutatott ki. De kaptam kúpot rá, és azóta mindig streptococcus agalactiae baktérium tenyészik ki, de semmilyen gyógyszer, sem kúp nem mulasztja le, sem egyik helyreállító sem. Szerintem családi tragédiák idézték elő, mert lelkileg nem nagyon tudtam feldolgozni azokat. És tudom, hogy ez a baktérium a páromnál nem okozna bajt, mert a hüvely nem steril, de bennem van ez az érzés, hogy váladékos lenne minden, még ha óvszerrel is csinálnánk.
2014. febr. 22. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amíg egy kicsi félelem is van benned, addig jobb ha hanyagoljátok a testi kapcsolatot.
2014. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elárulom neked: minden nőnek van folyása. Kinek több, kinek kevesebb. Ha volt tenyésztés, és nem mutatott problémát (a Str. agalactiae a nők nagy részének hüvelyében megtalálható, csak szüléskor kezelendő), akkor nincs gond.

A fiúkat pedig nem zavarja, ha benedvesedsz, hisz pont az a jó. Inkább akkor van gond, ha nem nedvesedsz...

2014. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!