Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása....

Fogamzásgátló abbahagyása. Utána pattanások, egyéb kellemetlenség?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban fel szeretnék hagyni a tablettákkal 5 év után.


Félek viszont a következményektől. Mert pár évvel ezelőtt hagytam egy hónap szünetet és azalatt nagyon durva, piros, kinyomhatatlan pattanásaim lettek az arcom két oldalán. Majd újra kénytelen voltam szedni,mert nem bírtam ilyen arccal létezni. De most már meg akarom kímélni a szervezetem a gyógyszertől, és letenni hosszú időre vagy talán végleg is!


Arra lennék kíváncsi,h sokaknál okozott-e pattanást a gyógyszer elhagyása? Ha kijöttek a pattanások,akkor kinél mennyi idő után múltak el? Mennyire durván jöttek elő? Hogy kezelte a pattanásokat?

Egyéb nem várt dolgokat okozott még?



2014. febr. 23. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha máskor abbahagytad, és akkor kijöttek a pattanások, akkor sajnos most is számítani kell rá. Megoldás: bőrgyógyász, kozmetikus. Na meg türelem.

Előfordulhat még rendszertelen ciklus.

2014. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, nyilván, sokaknak okoz panaszt. De hát ezt vállaltad mikor elkezdted. Tippelgetni felesleges, majd meglátod.

Igyál sok folyadékot, táplálkozz egészségesen, mozogj, hanyagold a cukrot, a fűszeres ételeket + kozmetikus + bőrdoki.

2014. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2014. febr. 24. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!