Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves leszek a hónap végén....

18 éves leszek a hónap végén. Gáz, hogy még nem voltam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiíratni fogamzásgátló tablettát, csak félek, hogy le leszek szidva, hogy még soha nem voltam:S Jah és az orvos dönti el, hogy milyet ír fel? vagy megkérdez engem is ,hogy nekem melyik lenne jó az anyagi helyzetemhez vagy vmi...?
2008. júl. 21. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de nem árt néha felkeresni! Letolást nem kapsz. Miért is kapnál? vannak akik ritkán járnak, de azért évente egyszer nem árt elmenni!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__11871..

2008. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én 26 éves vagyok, nem voltam még soha....
2008. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen voltam én is először nőgyógyásznál tabiért. :) Egyáltalán nem késő. Szerintem ajánlott elmenni évente egyszer (rákszűrés miatt).
2008. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

22 éves létemre még egyszer sem voltam. Nem élek párkapcsolatban, és még nem is éltem soha, úgyhogy különösebb okom nem volt rá, hogy elmenjek.

Egyszer megkérdeztem anyukámat, hogy szerinte kellene-e mennem, de ő azt mondta, hogy panasz és párkapcsolat híján egyelőre felesleges szerinte.

... Hidd el, sokan vannak a te korodban, akik még nem voltak! Szóval, biztosan nem fog rád ferdeszemmel nézni az orvos! :)

A gyógyszerfelírásról nem tudok semmit, de a letolás-rész el fog maradni, ez biztos! :)

2008. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ksi köszi mindenkinek de én párkapcsolatban élek...:S így se baj?:S
2008. júl. 21. 19:56
 6/8 A kérdező kommentje:
*oksi
2008. júl. 21. 19:57
 7/8 anonim válasza:
0%
tiszta szégyen nem voltál még soha??:O sztem ezek utánne is mennyél mindenki rajtad fog röhögni az utcára semi mennék ki a helyedben :D szörnyű
2008. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem személyiségfüggő ki hogyan reagál, de szerintem sem fog leszidni. Én 20 évesen voltam először és még előtte is szedtem foggátlót (anyutól kaptam). Szégyelltem is magam miatta rendesen, de nem szidott le a dokim. Mosolygott, de azért éreztem hogy ezt nem kellett volna. Azóta is nagyon jó fej velem (is). Mostmár persze azt szedem, amit ő írt fel. Persze azt hozzáteszem, hogy ilyet tényleg nem szabad csinálni! Nekem is hányingerem volt, meg erős fejfájásom hetekig attól a régi bogyótól, mostmár semmi bajom.Menj nyugodtan! Örülni fog hogy vagy olyan felelősségteljes, hogy elmész!
2008. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!