Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam nőgyógyásznál, azt...

Ma voltam nőgyógyásznál, azt mondta, ha ez a hónap is sikertelen lesz, a következőben gyógyszeresen rásegítünk. Ez nem borítja fel a ciklusaimat?

Figyelt kérdés
Amúgy minden rendben van velem, szerintem ovum is van,mivel a ciklusaim 27-28 naposak mindig, csak hát már 36 éves vagyok, ez lenne a 3. baba, s már nincs olyan sok időm. Ez a gyógyszer lenne a closty? Az orvos nevet nem mondott.Ez mire jó? Így nagyobb esély lesz az ikrekre is?
2009. okt. 9. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig rendszeresek a ciklusaim, mégis csak Clostival tudtam teherbeesni. Most pedig az első gyógyszeres kúra sikertelen volt. Amúgy előző terhességemnél a gyógyszertől három tüsző volt, mégis egy gyerek lett. De hallottam már olyanról is akinek ikrek lettek.
2009. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem az első kettő simán összejött:-) Még egy babát nagyon szeretnénk, de ikreket már nem annyira:-))Azért még próbálkozunk hagyományosan is, ebben a hónapban.
2009. okt. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!