Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig melegem van, pedig...

Mindig melegem van, pedig alapból fázós vagyok. Mi leshet a baj?

Figyelt kérdés
Alapból fázós vagyok, viszont mostanában elalvás előtt mindig melegem van, pedig nem vagyok se betakarózva, se túlöltözve, ablak is nyitva van. Másoknak a szobában nincs melegük se, teljesen normálisan érzik magukat. Sokszor izzad a tenyerem és mostanában már napközben is egyre többször jelentkezik ez a probléma. Ötletek mitől lehet? 20/L

2014. febr. 24. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves lány vagyok, mostanság nekem is folyamatosan van ez a probléma. Utánaolvastam, hormongond lehet, de az is lehet, hogy szimplán ahogy idősödünk, változik a dolog.

Eszel rendesen? Nekem akkor jön ez, ha nem eszek eleget.

2014. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
13%

Minkettőtöknek irom, hogy valószinű, egy belső aggodalom miatt van, a stressz hatás igy mutatkozik nálatok. Lehet azért komolyabb oka is, érdemes elmondani egy orvosnak is.

A jó hirem az, hogy nem kell megöregednetek, mert a Biblia igérete szerint, közel van az az idő, amikor minden ember tökéletes egészségben élhet, ha értékeli azt a gondoskodást, amelyet a Teremtő szándéka szerint kaphat, melyről a Biblia beszél.

2014. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!