Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csináljam? Bugyiban...

Hogyan csináljam? Bugyiban menjek el a vizsgálószékig és ott vegyem le, vagy vegyem le a vetkőzőben?

Figyelt kérdés
Elhúzódó menszesszel kell mennem dokihoz. Elég régóta vérzek, meg is fog vizsgálni. Az az egy a gondom, hogyha leveszem a bugyit a vetkőzőben, akkor félek, hogy míg elérek a vizsgálószékig, kb. 10 lépés, esetleg összevérzem a padlót (eléggé vérzek). Viszont nem fog hülyének nézni, ha ott veszem le előtte a bugyit a széken?
2014. febr. 25. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott vedd le a széknél . Bár nekem is volt elhúzódó vérzésem (akkor kiderült vetélés miatt ) ,úgy emlékszem ,csak hüvelyi ultrahangot csináltak .
2014. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyis elmondod neki a problémádat, így kérdezz rá tőle,hogy ott vedd le vagy sem, ha nagyon vérzel akkor elég ott veszed le a szék előtt, gondolom ő is jobban örül ennek a verziónak,minthogy takarítsa a vért ,és neked is kellemetlen lenne ha tiszta vér lennél mire odaérnél!
2014. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy mi a panaszod, ha mondják, hogy menj levetkőzni, mert megvizsgál, akkor rákérdezel, hogy hagyd-e fent a bugyit.

Nekem azt mondták, hogy vegyem le és adtak egy betétfélét, azt kellett odatartanom, amíg odamentem a vizsgálószékhez.

2014. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha biztos, hogy meg fog vizsgálni, akkor szerintem is bugyiban, akár betéttel a bugyiban menj el odáig, hiszen ez teljesen normális és érthető dolog. Előfordul, hogy ilyenkor nem vizsgálnak csak később, de ha téged biztosan most fognak, akkor mindenképp hagyd magadon, ha még most is erős a vérzésed.

De a legjobb ha erre előtte rákérdezel, mert eleve bajos lehet már a vizsgálatnál is, vagy esetleg utána, ha éppen akkor elkezd folyni belőled a vér (amire van esély, ha elkezd vizsgálni) vagy amikor próbálsz felkelni és visszamenni öltözni. Természetesen nem kell szégyellni, hiszen emberi dolog, de ha nem kérdezel rá lehet, hogy az orvos azt hiheti nem vérzel annyira, hogy ez baj legyen vagy esetleg véletlenül elfelejti és nem ad semmit vagy nem gondol erre és akkor meglesz a kellemetlen helyzet.

Egyszerűbb, ha konkrétan rákérdezel tőle mielőtt öltözöl, hogy mi ilyenkor a szokásos eljárás, mi legyen.

2014. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!