Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen mekkora a átlagos...

12 évesen mekkora a átlagos mellméret? Hány cm? Az én 67 cm. Em szerintem nagyon kevés és vékony is vagyok. Valami mellnövelő ill. hízó tornát/evésrendet/tippet nm tudnátok? Légyszii. L/12

Figyelt kérdés
12 vagyok, 143 cm, mellbőség 67 cm, súly 30-31 kg. Hízó ill. melnövelő tipp? Bármi jó, télleg nagyon kicsik a melleim, és én is vékony vagyok, és ne azzal gyertek h majd nőni fog, mert nekem most kell, hogy ne nézzek ki anorexiásnak, rengeteget eszek változatosan, és nekem igenis az kell hogy hízzak!! Pls, tényleg bármit, mert nagyon pici mellek+ nagyon vékony= 8 évesnek néztek az egyik moziban, és 12 vagyok.. PLS

2014. febr. 27. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd vissza magad egyél sok szénhidrátot és vagy járj edzeni vagy nézz a neten gyakorlatokat hasra,karra,hátra stb.Több most nem jut eszembe
2014. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
15%
az első válasz korrektnek tűnik. DE! ne. foglalkozz. vele. amúgy meg a csöcsöket mindenki, minden méretben szereti
2014. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
A mellméretet nem számmal, hanem betűvel jelölik, pl. A, B, vagy C, de minden mellméret normális, mert mindenki más ütemben fejlődik. Egyébként még 20 éves korodig nőhet a melled.
2014. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Én is 12 vagyok júni.-ba leszek 13 de nekem 87 es 164cm 50 kiló állítólag jó mellem van a fiúk mondták... de nem olyan nagy hatalmas csak nagy az osztályba nekem van a 2. Legnagyobb mellem es egyél sok csokit sok kenyeret (fehéret)!
2014. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%
Én 9.es koromig olyan voltam mint a vágódeszka... Úgy 10. tájékára elkezdett nőni a mellem és hízékonyabb is lettem. Most vagyok 23 és szép nagy melleim vannak. Amondó vagyok várd ki a végét. Tudom rossz hogy ha az ember szeretne szépen felöltözni és nincs meg a ruhába való "töltelék" de csak annyit mondhatok hogy megnőttem és én győztem :D egyébként ha az anyagcseréd gyors ezzel nem tudsz mit kezdeni. Én is szemtelenül ettem mindenfélét egy gramm nem sok annyi se jött rám. De próbálkozni azért lehet, egyél sok fehérkenyeret krumplit tésztát. Ezektől nagyon hamar ellehet hízni. ha délután eszed magad tele olyan 6 óra körül és nem mozogsz utána az is hízlal bár kétlem hogy a melledre híznál először. Vagy az utolsó tippem a mellizomnövelés. Az van akinek bevált. Feküdj a földre és vegyél valami nehezet a kezedbe aztán emelgesd. Ha ez sem segít akkor nincs hátra mint várni :S Sok szerencsét ;-)
2014. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12 éves koromban még nekem is alig volt mellem... majd később megnő, ez mindenkinél egyéni. Az teljesen mindegy, mekkora az átlagos. Az csak egy szám.
2014. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nekem 12 évesen normál méretem volt és kb. 152 cm voltam és 40-42 kg.
2014. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem 12 évesen 70D, vagy 75B kellett, ha cm-be akarod tudni, akkor kb 88-90. 158 cm magas voltam, és 50 kg, de érdekes mód, eléggé vékony is.
2014. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 evesen csak szunyog csipeseim voltak ,melltartot mèg vèletlenül se hordtam,mára sincs oriasi kis melleim vannak de legalabb van valami. 17/L
2015. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én is most vagyok 12 lány. melltartót hordok, vékony szivacsosat, h tartson is, de ne legyen túl meleg. mondhatjuk én kivételes eset vagyok. 12 évesen még annyira nem szokott nőni. vannak oszt társaim akiknek még sehol sámli, de pl van egy barátnőm aki kitömi. :D a nővérem 14 de nincs nagy melle,mondjuk mint nekem, pedig vékony vagyok, csak rendesen eszem. kb 152cm magas és 37 kg súly. nővérem kb 12 évesen kezdett el paleo diétázni és tornázni, nem mondom, meglátszik az alakjám, mert izmos meg formás. egyébként a menzesszel nő 30 éves korig. nekem még nem jött meg, de előtte kezd el nőni. hajrá! :)
2015. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!