Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen mekkora a átlagos...

12 évesen mekkora a átlagos mellméret? Hány cm? Az én 67 cm. Em szerintem nagyon kevés és vékony is vagyok. Valami mellnövelő ill. hízó tornát/evésrendet/tippet nm tudnátok? Légyszii. L/12

Figyelt kérdés
12 vagyok, 143 cm, mellbőség 67 cm, súly 30-31 kg. Hízó ill. melnövelő tipp? Bármi jó, télleg nagyon kicsik a melleim, és én is vékony vagyok, és ne azzal gyertek h majd nőni fog, mert nekem most kell, hogy ne nézzek ki anorexiásnak, rengeteget eszek változatosan, és nekem igenis az kell hogy hízzak!! Pls, tényleg bármit, mert nagyon pici mellek+ nagyon vékony= 8 évesnek néztek az egyik moziban, és 12 vagyok.. PLS

2014. febr. 27. 16:13
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is 12 vagyok kb ugyan az mint az előző.Nesértődj meg ,de ha tényleg ilyen kicsi vagy minek akarsz nagy melleket ? Mármint az enyém sem számít annak ,de az alakomhoz és a koromhoz képedt pont jó. A többi átlag 12 éves lánynak sem nagyobb csak annak látszódhat mert olyan melltartót hordanak
2016. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia! én is kb ugyan az vagyok mint az előző.A hizásra nem tudok semmit csak annyit akarok hogyha (nesértődj meg)tényleg ilyen alacsony és sovány vagy miért akarsz nagy melleket ? 12 évesen más átlag lányoknak sem nagyobb csak max annak látszik mert olyan melltartót hordanak.
2016. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!