Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex hüvelytabletta...

Pharmatex hüvelytabletta másnál is okozott mellékhatást? Tegnap 2-t használtam, a 2. után már nagyon égetett a hüvelyem a egészen a méhemig, mára meg görcsöl a hasam, derekam. Gyógyszert nem akarok szedni, mit használjak helyette, ami nem óvszer?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van a Pharmatexnek hüvelykúpja is és az nem mar. Ebben van valami olyan anyag amit szerintem kevesen bírnak, mert már több mindenki panaszkodott rá( én is tapasztaltam). Próbáld ki a kúpot.
2009. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Pharmatex krém? Mi próbáltuk, nem igazán jött be, mert nagyon csúszik, de állítólag biztonságosabb, mint a tabletták, kúpok (pearl-index).
2009. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Patentexszel jártunk igy,a páromnak majd leégett a pénisze.Én is gondban vagyok,mert nem is szedhetek fogigátlót,a gumira allergiás vagyok.Mi kiszállásos módszerrel védekezünk a középidőben,menzi előtt és után öt napig rendes szex.Ez eddig bevált.Mi se tudunk jobb megoldást.Kitartást nektek is!

2009. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az elején volt ilyen,már többször használtam,és semmi baj.
2009. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!