Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 14. napon szeretkeztem a...

A 14. napon szeretkeztem a barátommal, és védekeztünk (óvszer+hüvelytabletta). A végén mikor kicsusszant belőlem, azt hiszem bennem maradt a gumi, gondolom ahogy kivette, lecsúszott. Lehet h történt valami baj?

Figyelt kérdés

MIután ez történt 30 percen belül, feltettem egy másik tabit

MIután ez történt 30 percen belül, feltettem egy másik tabit is, csak eónincs semmi baj? Nem?ha meg baj lenne, akkor azért a 18.napon már éreznék valami mellfeszülést vagy ilyeneket?


2009. márc. 18. 07:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát a hüvelytablettának elég kell lennie ahhoz, hogy ne ess teherbe, végül is azért találták ki. Amikor kivette érezted, hogy folyik belőled sperma? Szerintem nyugodj meg, ha nem sikerült, vegyél 2-3 nap múlva gyógyszertárban egy Gabriel nevű terhességi tesztet
2009. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen rövid idő alatt nem érezhető a terhességből semmi.
2009. márc. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor fogod érezni, mikor nem jön meg a menszi, hiába fájogat ugyanúgy a hasad, szurkál, görcsöl, és várod-várod, de mégse jön. Menzesz-előjel tünetek az első tünetei a terhességnek is, összekeverhető a kettő.

De szerintem (ha került is be sperma) ennyi tabletta simán kinyírja őket ott lent :D

2009. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerinted ne aggódj!! még ha le is csúszott róla a hüvelytabletta "megóv"! nagyon nehéz dolga van egy spermiumnak ahhoz hogy megtermékenyítsen egy petesejtet! ha védekezés nélkül is csinálod akkor is meg kell küzdenie :D nemhogy még megverekedjen a hüvelytabletta ölő hatásaival és még termékenyítsen is! de ha nagyon félsz és elmarad a menzid akkor énis a Gabriel nevű tesztet ajánlom!
2009. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
szerintem se leszel terhes!!Velem is volt így hogy hoppá gumi nuku és kiderült, hogy bennem maradt!!!!DE nem lett semmi, pedig semmilyen hüvely zizét nem használtam.Ne aggódj nem lesz semmi!!!Nem érdemes rajta aggódni mert ha aggódsz akkor nagyobb eséllyesl késik majd a mensid, és akkor majd mégjobban parázol!!Tuti nincs semmi!!!!!!!
2009. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
énis igy jártam tnap a barátommal először feküdtünk le és a gumi lecsúszott a sperma pedig kifolyt és rám is került a gát környékénél lehet h bejjebb is ment aktus elött azomban tettem fel egy hüvelytaplettát ésd miután észrevettük a balesetet azután is nrkrm a jöv héten kéne megjönnie ...
2013. okt. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!