Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első alaklomra jó védekezési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alaklomra jó védekezési módszer a Durex Extra Safe óvszer és Pharmatex hüvelytabletta kombinációja?

Figyelt kérdés
Vannak-e veszélyei? Van más javaslatotok?
2009. dec. 7. 14:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
tescos zacsi!
2009. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
bőven jó. :) sok is. :D
2009. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
nem sok. ha a gumi elszakad, akkor ott a kup.
2009. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
hogy teljes legyen a kep, mindezek melle nem artana fogamzasgatlo es spiral is! xD
2009. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Felesleges elég a gumi!

Rémhírekre ne hallgass!

Egyrész nem olyan könnyű gyereket csinálni(nem...nemelég ránézni a csajra) másrészt az ovszer ha rendesen felhúzod, nem száraz a csajod és nem hibás(ami szinte lehetetlen) akkor a büdös életben nem fog kiszakadni!

Mi a legvékonyabba csináltuk legelőször is(Lifestyle ultra thin) és azóta is már vagy 100x legalább és sose szakadt ki! Pedig csináltuk vadan mindenhogy!


De felőlem lehet hinni a rémhíreknek lehet félelemben élni de hogy parázva nem elsz jó a szex azt már most borítékolom!...a hüvelykúp simán csípheti a csajod! Biztos jó érzés lesz így elsőre...hátha elmegy a kedve egy életre.


Ha rámhallgatsz veszel a legvékonyabb ovszerek közül(van durex, lifestyle, rako stb amelyik szimpatikus! engem a rako szorított), jól felizgatod a csajt hogy szinte letépje rólad a ruhát nyalakodhatsz is felhúzod a gumit(végét összeszorít, szerszámra rárak, legörget tövig) és mehet a menet! Szépen óvatosan lassan berakod és mindenki happy! Figyelj a barátnődre nagyon! Amikor elmentél fogod a gumit és úgy húzod ki! Leveszed megnézed nem e lukas(nem nem kell felfújni...leszorítod a végét és végíghúzod rajta a kezed...a vége "felfújódik" tehát nem lukas) elkötöd a végét és mehet a szemetesbe!(belecsomagolhatod egy zsepibe is de a wcbe ne dobd be!)

Ha ezeket betartod nem lesz baj!

De a döntés nálad van ez csak szimplán a személyes tapasztalataim(tehát kérek mindenkit ne akarjon belekötni, ne akarja megmagyarázni senki hogy kell dugni...)!

17/F

2009. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
ne gunyolodjatok már, hiszen tudjuk jól, h az óvszer lecsuszhat, elszakadhat. akkor miért baj, ha ott van még másodiknak a kup is? vagy a 72 oras jobb?
2009. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
kedves utolsó válaszoló, gondolom, neked még nem volt olyan, h elszakadt az óvszer, mi?? nekem volt. ráadásul pont az elsőnél. és az elsőnél a párok még nem annyira tapasztaltak. azért ajánlott a kup is. mehettem aztán 72 órásért. nem a fogamzásgátláson kell spórolni.
2009. dec. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon könnyen kiszakadhat az óvszer! szóval jobb a kúp is mellé
2009. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

Légyszives magyarázzátok el hogy tud kiszakadni és nekem eddig miértnem szakad ki pedig túl vagyok több mint 100 aktuson...légyszives!

Ennyire szerencsés lennék? Vagy egyszerűen én tudom használni? Mi mindíg így védekeztünk a legelsőnél is és akkor mindketten szüzek voltunk...


A gumira meg figyelni kell levegő nélkül felhelyezni meg meg kell néha igazítani és alapból TÖVIG LEGÖRGETNI...így nem tud lecsúszni vagy akkor kicsi a szerszám arról meg én nem tehetekXD

Ha a kotont nem tudja normálisan használni akkor ne dugjon...egyszerű mint a faék(bár aztán lehet túl nagyratartalak titeket...tudom naiv vagyok).

17/F

2009. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%

És az elsőnél kiszakadósnak üzenem: pasid volt balfék...miért van az hogy nekem volt annyi eszem hogy vettem kotont és felhúztam a p*csömre hogy tujam majd élesben hogykell? És mondom közben igazgatni kell, figyelni rá nem ész nélkül dugni...Ez a pasi dolga és ha nemfigyel abból lehet a 72órás amit nem neki hanem a NŐNEK KELL BEVENNI. Ha ennyire nincs rád tekintettel akkor ássa el magát!

17/F

2009. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!