Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok 70A-s a mellmér...

16 éves vagyok 70A-s a mellméretem, anyumé se valami nagy és már 3 éve gyúrok mindenre:$ Így lehetnek még nagy melleim, vagy. Műtét?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:
de am szép formásak azzal semmi gondom nem lenne:D
2009. dec. 12. 19:49
 2/8 anonim válasza:

nem para, az a lényeg, hogy formás, sok fiúnak, pl nekem is kifejezetten a kis, formás mellű lányok jönnek be. műtétet semmi esetre se csináltass sztem.

17f

2009. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

de édi:)

^^

2009. dec. 12. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, az enyém is 70A, eddig még nem volt belőle gondom. A fiúk nagyon szeretik és össze-vissza dícsérik.
2009. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, én például nem szeretem azokat az órási melleket, legyen szép formás nem kell akkorának lennie mint egy görögdinnyének :)
2009. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd, ha ez esetleg megnyugtat, én gyakorlatilag utálom a nagy melleket. Viszont nagyon tetszik az, kicsi és feszes.

ÉS még valami: ha mégis műtétet akarsz, akkor előtte döntsd el, hogy magadnak akarsz tetszeni, vagy másért teszed. Az a lényeg, hogy neked tetsszen.

2009. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsik 18 évesen, nem tudok pontos mértet, de, hát, a markomban elférnek és még hely is marad kicsiXD én most [link] ezt kezdtem csinálni, még nem tudom, beválik-e. Mondjuk én csak nagyon kicsit akarom növeszteni, hogy nekem tetszen. Zavar, hogy egész iskolában, ahol van kábé 10 lány, nekem a legkisebb...
2009. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnézem,köszi mindenkinek:)
2009. dec. 23. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!