Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kis szeméremajkaim egészen...

A kis szeméremajkaim egészen sötétek, sőt egy fekete foltocska is van rajta. Amióta az eszemet tudom ilyen odalent. Nehéz elfogadnom. Szerintetek ez normális? Másnak is ilyen ott?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nincsen ezzel semmi baj nem átlagos pont ezért izgató
2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen is meg olyan is ami egészen világos. Természetes! Semmi baj nincs vele!
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a sötét szeméremajkakról halottam, hogy normális. nekem inkább a folttal van bajom, annyira cikinek érzem...
2014. jan. 26. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért lenne ciki? :O Anyajegy lehet. Szerintem is inkább jobban fog tetszeni a pasiknak, amiért speciális :)
2014. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Jaja, anyajegy a puncin az nyerő! Én is imádom. A szín és az anyajegy is természetes egyébként!
2014. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a fekete folt eddig nem volt ott, akkor érdemesebb orvoshoz menni, legfeljebb azt mondja, hogy nincs semmi baj, de akkor szakember véleményét hallod, és az a biztos.
2014. jan. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen 18/L
2016. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, megkockáztatom hogy szexi. A sötét szeméremajkak tulajdonosai intenzívebben élvezik a szexuális együttlétet !
2016. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!