Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? Veletek fordult...

Szerintetek? Veletek fordult valaha ilyen elő?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm és utána napokig valami kellemetlen szagot éreztem odalentről. De nagyon rossz volt, és kínos is, még emberek közelébe se mertem menni, de munkaidőmbe ezt nem tudtam megtenni, hogy elkerüljem őket, még így is remélem, hogy nem éreztek meg rajtam semmit. A lényeg elmentem nőgyógyászhoz, és ott , amikor levetkőztem kiderült, hogy... nagyon CIKI, szóval bent felejtettem egy tampont és az okozta azt a büdös, rossz szagot. Mit ne mondjak, majd elsüllyedtem szégyenemben, nem vagyok egy plázacica, de azért igénytelennek nem tartom magamat, mégis rácáfolt erre ez az eset, ami ma történt velem. Az orvos szedte ki belőlem egy csipesszel, de nagyon-nagyon égő volt. Kérdésem:mennyire fertőződhetett el ez idő alatt, míg bent volt? Kb. 5-6 napig bent lehetett, mert akkor kezdtem el érezni. És még ruhán keresztül is éreztem ugyebár. Nagyon szégyellem magam, amúgy is csődtömegnek érzem magam, ezek után meg pláne. Ott az orvosnál megkérdeztem, hogy más emberekkel is volt már ilyen, azt mondta, hogy igen. Nagyon kivagyok bukva. Folyamatosan csak olyan dolgok történnek meg velem, amik inkább leépítik az önbizalmamat, nem erősítenek inkább. Most is érzek még valami rossz szagot alulról, félek, hogy még mindig van bennem további tampon, csak nem vette észre az orvos? Kérem, valaki, legalább egy ember írjon, valami megnyugtatót, hogy ne ássam azért el magam a föld alá.

#tampon #ciki eset
2014. márc. 4. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Több nem lehet benned,észrevette volna.

Fertőzés sem hiszem hogy lenne,észrevette volna,és viszketnél.Ha viszketsz,menjv vissza,ir rá gyógyszert.

A szagot már csak te érzed szerintem.

2014. márc. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bármi gyanúsat tapasztalsz, akkor menj vissza dokihoz.
2014. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ezt igy tulparazni, hogy most ez megtortent. Marmint onbizalom szempontjabol. NIncs ebben semmi szegyenletes! Elofordult masokkal is, nem vagyunk tokeletesek.


Inkabb epitsd az onbizalmadata, ahelyett, hogy meg jobban magad ellen vagy...


Az orvos csak latna ha valami baj lenne, es elfertozodott volna. Mosd ki vizzel, egyszer nem lesz tole bajod. Attol megszunik a szag.

2014. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kúpot írt fel. Csak olyan gáznak éreztem, hogy az orvos szedte ki belőlem. Nem azért volt kínos, mert ő egy orvos, hanem, mert nem tudom mit gondoltak ez alapján,fürdeni, tisztálkodni szoktam. Egyszerűen nem értem, hogy történhetett ez meg. Miért pont velem?? Miért vagyok ilyen lúzer, nem értem.
2014. márc. 4. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!