Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek ciszta mutet utan...

Petefeszek ciszta mutet utan meddig nem sportolhatok?

Figyelt kérdés
laparaszkopiaval lesz holnap reggel mutetem ma meg mozogni fogok, de kb meddig nem sportolhatok? az orvos azt mondta maradjak egy hetet itthon pihenni, de a sportolasrol nem mondott semmit (futok, pilates) nem akarok eltunyulni, ha egyszer neki allok mozogni, akkor gyakrabban raveszem magam, de elkezdeni nagyon nehez
2014. márc. 5. 09:42
 1/4 Csooki Puuding válasza:
nekem múlthét pénteken volt scop-om, azt mondták, hogy 2-3 hétig megerőltető mozgást ne csináljak.
2014. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
huu tul vagyok rajta. koszi! az nem olyan sok ido mar alig varom, hogy mozogjak eleg unalmas egesznap fekudni
2014. márc. 7. 12:37
 3/4 Csooki Puuding válasza:
nekem 4 vagasom es 4 szurasom van most scop utan. a seb igy egy het elteltevel mar eleg szepen gyogyul, 2 het mulva mar en is szeretnek kocogni egy kicsit. :) neked nem faj a szen-dioxodtol mindened? mert en azzal eskuszom tobbet szenvedtem mint a sebekkel.
2014. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a vallam tegnap iszonyatosan fajt, elfekudtem vagy nem tudom de a sebnel sokkal jobban... de ma reggelre mar szerencsere kicsit elmult. kb levegot is alig tudtam venni annyira fajt a felso testem tegnap este
2014. márc. 8. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!