Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találok egy jó PCOS...

Hol találok egy jó PCOS szakembert, nőgyógyászt, endokrinológust, aki nem nézi le a 30 után szülő nőket?

Figyelt kérdés

Tinédzserkorom óta probléma ez nálam, még szexuális életet se éltem, de már rögtön fogamzásgátlót írtak fel!!

Próbálok valami végleges megoldást találni, de vagy maga a nőgyógyász nem tudott semmit erről a betegségről, vagy műtétet javasoltak amitől írtózom, vagy elküldtek a francba, hogy ha majd gyereket akarok akkor keressem őket. Most lassan 30 éves leszek és hát nem úgy alakult a magánéletem, hogy gyereket vállaljak. A legutóbbi doki totál lenéző volt velem emiatt. Ki is borultam miatta, pedig magánrendelésen voltam.

Nem vagyok elhízva, sőt kifejezetten vékony vagyok. Sportolok, egészségesen élek, soha nem dohányoztam, nem iszom alkoholt. Nincsen fokozatos szőrnövekedés. Egyedül a rendszertelen menzesz és a kicsit zsíros bőr a probléma. Meg persze ha később gyereket akarnék...


Ha tud valaki valami nagyon jó orvost, szakembert, mindegy, hogy hol van az országban, vagy hogy mennyibe kerül írja meg!

Vagy bárkinek bármilyen tapasztalata van ezzel a betegséggel kapcsolatban ossza meg velem! Köszönöm!



2014. márc. 5. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mensmentis.hu
2014. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a mensmentist ajánlom, ott kivizsgálnak rendesen.


De egyébként bizonyított egyáltalán a PCOS? Először azt kellene tisztázni, hogy biztos az-e a bajod vagy sem.

2014. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos. Ultrahangal mutatták ki, hogy a petefészlem tele van apró cisztákkal. Diane 35-öt írtak fel.
2014. márc. 5. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:
pontosan a mensmentis a legjobb hely. Miért néznének le amiatt hogy 30 felett vagy? Én 26 évesen már mentem orvostól rovosik hogy babát szeretnék de nincs ciklusom erre minden orvos elhajtott hogy mit aggodok fiatal vagyok még, idöm mint a tenger....
2014. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr Surányi Tibor,főorvos,szülész-nőgyógyász,endokrinológus. Nekem Ő tudott segíteni,nagyon jó szakember,és EMBER.Ő a Kerepesi kórházban dolgozik,de Mátyásföldön magánrendel. 06 30 977 42 75 Cím: Budapest Veres Péter út 110
2014. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dr Hermányi Zsolt, Bp. Bajcsi kórház, ő is nagyon jó endoki én hozzá járok :)
2014. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem budapesti vagy, Szombathelyen tudok jó dokit! :) Ha kell, írj priviben.
2014. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 James Bandy válasza:

Én 36 vagyok, még nincs gyerekem, egy orvos azért nézett le, mert szemüveges vagyok. Nagyon értett ahhoz, hogy hogyan kell embereket lesajnálni. Azt hittem, felrugom.


Paleolit étrend, Szendi Gábor.

2014. márc. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!