Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van állansó visszatétő...

Mitől van állansó visszatétő hüvelygombám?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy attól, hogy magad kezeled, és nem látott orvos, vagy ha nem pamut bugyit, hordasz, tampont használsz, vagy illatosított intim cuccokat.
2014. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fogamzásgátló is hajlamosíthat
2014. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem megfelelő alsónemű, túlzott szénhidrát-fogyasztás, inzulinprobléma, ha esetleg közös törölközőt használsz valakivel, akinek szintén van, és ha a párodat nem kezelték megfelelően, amikor neked kiderült a gomba. Ilyenkor Canestennel a párodat is kezelni kell.
2014. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet,menj el nőgyógyászhoz,aki majd vesz kenetmintát és tenyésztésre küldi.
2014. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindez megtörtént nődoki, párom kezelték, nem eszek cukrot,normális alsónemű, nem irrigálok, nem ülök le idegen wcre, semmi közös cucc...nem tudom mit tegyek?
2014. márc. 11. 09:33
 6/7 anonim válasza:
Nekem azota nincs bajom , miota nem szedek fogamzasgatlot.
2014. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt csak fél évig szedtem,de az már volt 5 éve, de akkor még nem volt semmi problémám. Az már rég kiürült.
2014. márc. 18. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!