Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nehezen tudok pisilni....

Nagyon nehezen tudok pisilni. Miért lehet? Milyen betegség?

Figyelt kérdés
Legalább fél percet kell várnom, mire megindul, akkor is nagyon nehezen jön ki, meg elakad közben, mindig erőlködni kell. és lány vagyok!
2009. dec. 13. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet hogy epe köved van??
2009. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi??? Epekő? Anatomia!


Felfáztál! Kamillás meleg víz, ülj bele!

2009. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha epekő nem is, vesekő lehet. :)

Vagy valami,ami akadályozza a vizelet elfolyását. Ha ez nem változik, menj orvoshoz, mert lehet baj is. Vesekő, daganat, vagy megnagyobbodások miatt is lehet,hogy akadályozott az elfolyás. Vizsgáltasd ki magad.

2009. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nézték a vesémet és az epémet is. Sehol nincs kő. Nemhiszem, hogy felfáztam. Fél évig nem lehet sztem senki mindig felfázva:S
2009. dec. 13. 17:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyha fél éve tart, és fél éve nem tudnak az orvosok magyarázattal szolgálni, akkor ne várj csodát pár laikus emberkétől!
2009. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok laikus, eü-s vagyok.

Ha nincs semmi problémád, lehet pszichés? Nekem ugyanez van, csak másnál. Idegen helyen nem tudok,vagy csak alig tudok pisilni. Nagymamám ugyanilyen volt. Lehet van benned valami gátlás,ami miatt nem tudsz rendesen pisilni. Neked otthon is van ilyen? Nem lehet,hogy valami zavar ami miatt nem megy rendesen? Másra már nem tudok gondolni, ha semmi baj nincs a veséddel és fel sem vagy fázva..

2009. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Otthon is van ilyen problémám. Mindig. Lehet pszihés alapon? Stressztől vagy ilyesmi?
2009. dec. 13. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Stressztől bizony lehet, ugyanis akartalanul megfeszülnek az izmok, így a gát környéki izmok is és nehéz kiengedni, hiszen tulajdonképpen nem is érzed hogy össze van húzódva. Ez olyasmi, mint amikor az idegességtől ökölbe szorul a kezed, ez is tudattalan.
2009. dec. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!