Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen megelözési módszereket...

Milyen megelözési módszereket használtok v ismertek a candida ill más hüvely hüvely ellen?

Figyelt kérdés

nagyon fontos lenne, mert visszatérö fertözéseim vannak:S én grapefrut cseppet iszok meg anti candida teát..

elöre is köszi a válaszokat!


2009. dec. 14. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:

a kérdésböl lemaradt a fertözés,tehát "hüvely fertözés ellen"

elnézést:S

2009. dec. 14. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:
én is szenvedek 2 éve, én a vénusz cseppeket iszom, de olyan tea nekem is kéne. milyen az, mi a neve? neked használ?
2009. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én láttam már, sztem bioboltokban lehet kapni, meg esetleg patikákban. A neve Anti-candida tea. Fekete a tasakja. Hasonló a csomagolása, mint a körömvirág teának, annak zöld, ennek meg fekete.


Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, ez a neve h anti candida

nem fekete,inkább sötét barna a tasakja és van rajta 1 fehér matrica a sas patikában lehet kapni ott olcsobb 600ft, gyogynövényboltokban 800ft

2009. dec. 19. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Fehérneműt fertőtleníteni, nem csak mosni.

Lactacyd sokkal jobb , mint bármelyik más intim mosakodó, szerintem a fertőzések megelőzésében és gyenbe fertőzések helyreállításában is sokkal jobb.

Candida diéta

2009. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

épp hogy a Lactacyd nem jó, mert 5,2 a ph-ja és az magas, míg a hüvelyé 3,8-4,2között van. A Nivea a jó ami 4,5ph-jú

És ez az Anti-Candida tea milyen, filteres vagy le kell szűrni? napi hányszor kell inni? Mióta szeded? Ezek szerint akkor nem vmi hatásos :(

2009. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én is a niveát használom és sokkal jobb minta lactacyd! nekem a lactacydtol mindig előjött!

amiota a niveát használom és iszom ezt a teát,mega grapefruit cseppeket, azota hál' istennek nem jött ki,(4hete)és sztem hatásos..bár majd a köv menstruácio után kiderül.

A tea nem filteres, hanem le kell szűrni és napi kétszer kell inni és ne hidegen mert ugy nagyon rossz ízű, én langyosan ajánlom=)

2009. dec. 19. 18:15
 8/9 A kérdező kommentje:
és kb másfél honapja iszom a teát
2009. dec. 19. 18:16
 9/9 anonim ***** válasza:
na majd kipróbálom, akkor én is ,mert ez már nem állapot, hogy mindig gombás vagyok és nekem is mensi után jön elő :(
2009. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!