Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Milyen lesz?

Mit csináljak? Milyen lesz?

Figyelt kérdés

Felakartam tenni magamnak a tampont, de nem ment nem tudom, hogy próbálkozzak még vagy ne? Amit pedig igazán szeretnék kérdezni, hogy nagyon a menstruációm, írtam egy nőgyógyásznak és azt mondta lehet kezelni gyógyszerrel, de ha olyan műtésről is lehet szó. Ki hallott már ilyen műtétről gyerekeknek?


ui.: 13 éves vagyok



2014. márc. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A tampont illetően meg kell találni a megfelelő "szöget", fel lehet helyezni, de a mini mérettel próbálkozz!
2014. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minivel próbálkozom. Valamennyire fel tudom tenni, de egy idő után nem. Szerinted lehet úgyis próbálgatni, hogy nem menstruálok?
2014. márc. 13. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Tampont nem szabad használni menstruáció nélkül, mert kidörzsölöd hüvelyed, be is gyulladhat, sőt a tampon által okozott apró sérüléseken keresztül baktériumok is kerülhetnek a szervezetedbe, amik fertőzéseket okozhatnak.
2014. márc. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Miért említett műtétet a nőgyógyász?
2014. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta van olyan, hogy ha sok a menstruációm akkor van műtét is. :( De nem tudom, hogy az milyen.
2014. márc. 14. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!