Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nő a mell, akkor fájhat?...

Ha nő a mell, akkor fájhat? Akár 19 évesen is?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Előfordul, de legtöbbször akkor fáj ha sexeltél és baba készült.


Szexeltél? Nem terhes vagy?

2009. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nincsen baba,meg nem is fáj csak hipochonderkedek.

Mert eteg voltam most és valahogy megváltozott a mellem picit,és beképzelek dolgokat,pl hogy csomó van benne meg hasonlók.

2009. dec. 14. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A mell sokszor fáj, és nem csak 19 évesen, hanem bármikor, mert többnyire minden hormonális változásra reagál.

Lehet, hogy nől, és azért fáj, de nem kell, hogy ezt jelentse, bármit jelenthet, amire főként utólag jövünk rá.

Nem vagyunk egyformák, mindenki kicsit másképpen reagál, én személy szerint nagyon érzékeny vagyok, tehát akár egy új tipusú melltartóra is tudok fájdalommal reagálni.

Nem tudom mit mondhatnlk neked azon kivül, hogy figyelj kicsit jobban magadra, pár napon belül szerintem ki fog derülni, hogy mi volt a fájdalom oka.

2009. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és akkor nem bj,ha megváltozott hirelen a formája,ugye?
2009. dec. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!