Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napi szinten a hasam, a hátam...

Napi szinten a hasam, a hátam pedig kicsit kevesebbszer, de mostanában szokott. Ez jelentheti azt, hogy nemsokára megjön az első menstruációm?

Figyelt kérdés

Nyilván nem halálosan fáj, csak úgy gyengébben. Minden jel már megvan egyébként.= cicik, fehérfolyás (5 hónapja, szőrösödés stb.

12/L



2014. márc. 14. 17:37
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Szia. Nah megjött már ?:) Vagy majd ha megjön írd meg hogy s mint volt az egész , oké ? :D
2014. márc. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Megírom majd, de ez tegnapi kérdés szóval még nem jött meg, de a derekam fáj meg fájt ma a hasam is :/ :)
2014. márc. 15. 08:19
 13/30 anonim ***** válasza:

Értem, szerintem hamarosan megjött.

De ne felejtsd el akkor megírni :) .

Üdv előző válaszoló , amugy 14/L :)

2014. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Szerintem is :D

Rendben, nem fogom! ;)

üdv.

2014. márc. 15. 08:24
 15/30 A kérdező kommentje:
*Rendben, MEG fogom :) bocsi
2014. márc. 15. 08:25
 16/30 anonim ***** válasza:
Szia :D Megint én [ utolsó ] :D Na megjött már ?
2014. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 kérdezzfelel ***** válasza:
100%
Oké, nem akarok illúzióromboló lenni, de nekem is megvoltak a jelek, de rá kb. két hónapra jött meg. Amúgy meg egyet nem értek: Miért kell várni? Oké, hogy ettől nagylányok leszünk meg minden, de amúgy nem olyan különleges dolog és van akinek szar is. Jó, nem tudom megmondani, hogy most kinek lesz ilyen meg olyan, de elég soknak kellemetlen, köztük nekem is. De, ha meg nem, akkor még inkább nem kell annyira nagyra értékelni. Persze az csak vélemény, és csak azután változott ilyenné, miután megjött, mert előtte én is úgy izgultam, állandóan ez volt a téma köztünk a barátnőimmel... Elég gáz is volt, hogy mindig azt hittem, hogy uu, megjön, aztán meg nem... Érdekes és vicces tény, hogy a legjobb barátnőmmel egy napon jött meg...
2014. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem vagy illúzió romboló, mert az elég hamar lesz. Viszont azt, hogy várom, azon nem tudok változtatni. Meg kell először tapasztalnom, hogy milyen, és utána talán változik véleményem, addig nem hiszem. Szóval evvel csak azt mondom,hogy nem én parancsoltam az agyamnak, hogy várjam.

Érdekes, hogy egy napon jött meg nektek, és hallottam már róla. Nagyon furcsa. Úgy tudom, hogy azoknál fordulhat elő, akik állandóan együtt vannak, vagy ilyesmi, nem? :)

2014. márc. 18. 15:49
 19/30 A kérdező kommentje:
Amúgy az utolsó előttinek üzenem, hogy NEM:D
2014. márc. 18. 15:50
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem baj ha várod a menstruációt, mert nem biztos, hogy Neked is rossz lesz, és úgysem tudod örökké megúszni. Kár lenne azzal elrontanod az életed, hogy előre rettegsz miatta.
2014. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!