Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napi szinten a hasam, a hátam...

Napi szinten a hasam, a hátam pedig kicsit kevesebbszer, de mostanában szokott. Ez jelentheti azt, hogy nemsokára megjön az első menstruációm?

Figyelt kérdés

Nyilván nem halálosan fáj, csak úgy gyengébben. Minden jel már megvan egyébként.= cicik, fehérfolyás (5 hónapja, szőrösödés stb.

12/L



2014. márc. 14. 17:37
1 2 3
 21/30 kérdezzfelel ***** válasza:
Ja, öt-hat éves korom óta ismerem(most vagyok tizennégy), igaz most más suliba megyünk... amúgy meg azért jelents, ha megjött vagy valami. Érdekes, hogy a két hónap az neked nem sok, én szinte tűkön ültem és csak vártam és vártam... aztán leesett, hogy még közölnöm kéne az anyummal is... Na, azt a beszélgetést sem volt egyszerű kitalálni, de mivel elég tájékozott voltam ezen a téren nem volt olyan gáz...
2014. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát nem. Nekem 2 hónap az egyáltalán nem sok :) Most ebben az évben csak úgy repül az idő. Nemsokára már nyáriszünet, pedig csak nemrég lett újév :)
2014. márc. 22. 09:36
 23/30 anonim ***** válasza:
megjött már ? :D
2014. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
NEM!:D Viszont nagyon furcsának érzem magamat.. Mintha egy, néha depis néha meg őrült lennék. Ahh! Mindenen falkapom a vizet! És egyszerűen csak a zene nyugtat meg, olykor meg tiszta boldog vagyok.. És a folyásom is kicsit megváltozott.. + több és fájóbb görcseim vannak.
2014. ápr. 8. 19:41
 25/30 anonim ***** válasza:

Szia én most irok először a kérdésedhez kommentet!

Na megjött már?

12L

2014. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Mikor nekem megjött akkor úgy negyedikes lehettem..és mentünk úszni,akkor már 2 napja megvolt:) és mikor azon a szerdai napon mentünk volna,én reggel anyumnak,benyögtem,hogy megjött:D utána is olvastam..tudtam,hogy vìzbe nem lehet bemenni úgy:) ami jó is mert utálok úszni:'D Igazából ilyenkor nagyon ingadozik a hangulatod:c engem csak a zene nyugtatott meg (Vagyis egész nap Linkin Park ment^^)
2014. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Szia! Tudom, hogy későn írok, de már megjött?

Most írtam először:)

12/L

2014. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Hát még semmi:D 11 hónapja fehérfolyás és tényleg semmi :D Viiiszont az utóbbi időben már sebészeten is voltunk, annyira fájt az alhasam, de 4 nap és elmúlott. Tegnap megint fájt délelőtt, délutánra elmúlott. Szóval már nem tudom mi van velem. :D Hasmenésem is volt mind a kettő esetnél. Amikor meg kórházban voltunk még vakbél gyulladásra is gondoltak, de nem. Talán lehet ez már valami.Sajnos.

Most az utóbbi 3 napban annyira, de annyira érzékeny vagyok, hogy hozzám szólnak és leordítom az illető fejét. Emiatt már a bátyám pszichopatának néz :D

2014. szept. 26. 17:26
 29/30 A kérdező kommentje:
És, igen! Lehet az amit az előzőkben leírtam az már az első jele volt, mert pénteken, 7.-én reggel megjött :(
2014. nov. 11. 18:38
 30/30 anonim válasza:
Na?
2015. jan. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!