Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet méhrákom 25 évesen?...

Lehet méhrákom 25 évesen? Minden tünet adott, sőt. Néha azt kívánom bár kipakolnának!

Figyelt kérdés

Nemrég voltam rákszűrésen de az eredményét nem közölték velem hiába telefonáltam be a magándokihoz. Gondolom szóltak volna ha baj van, nem??

Felirt egy rakat gyógyszert fertőzések ellen de halottnak a csók. A menstruációm pár hónapja sokkal erősebb mint szokott lenni a hasam is nagy, gondoltam miómáim vannak mint anyunak mert két mensi között is néha van pecsételő vérzésem meg állandó jelleggel bűzös sárgás zöld híg folyásom van amit még a mellettem levő is érez olyankor. Nagyon kellemetlen. De candidán kivül eddig más kórokozót sose sikerült kimutatni az már 10 éve megvan, kiirthatatlan. A hasam sokat fáj szúrkálnak a petefészkek, a hüvely gyulladt, néha meg mintha le akarna szakadni az egész derekam gondolom méh gyulladás meg is van dagadva az egész 4 hónapos terhesnek kinézek, vizelés is nehézkes és égő de a vizelettenyésztés szintén negativ volt. Candida gombám van csak de az folyamatosan. Semmi kezelés nem használ. Lassan 26 éves leszek de már ott tartok, hogy inkább kipakoltatom magam mert ezt már nem lehet kibirni....



2014. márc. 15. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyásznál voltál? Amúgy maszekba vagy államiba érdemes csináltatni egy kismedence MR-t
2014. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam egy magándokinál de a tenyésztés és rákszűrés eredményéről semmit nem tudok, nem közölték velem hiába is kérdeztem rá. Most megyek máshová. Államis dokiknál is sokszor jártam az elmúlt években. Gyerekem nincs de már szerintem nem is lesz.
2014. márc. 15. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne telefonálj, mert telefonon nem mondanak ilyesmit meg. Menj vissza, és kérd el az eredményt.

Ha gond lenne, akkor értesítettek volna.

2014. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diétáztál már fél évig?
2014. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eleve vékony alkat vagyok nem volt hova fogynom ezért 2 hónap után csontsovanyan abba kellett hagynom. A candida diéta a világ legjobb fogyókúrája. Még Vegetat se lehetett használni ami jó persze csak nem mindenki ér rá naponta háromszor főzöcskézni
2014. márc. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!