Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha az egyik...

Az normális ha az egyik mellem nagyobb mint a másik? és fok még nőni ha 17 éves vagyok vagy ez a végleges fomája?

Figyelt kérdés
de nem ugy kell elképzelni hogy polon keresztül is látszik , még melltartoba sem látni , de melltarto nélkül igen az egyik nagyobb de ez gyerekkorom ota , amugy 17 éves vagyok és arra is kiváncsi lennék ez már a végleges formája ? esetleg betegség miatt is lehet ez ( daganat) ?

#egészség #test #test alakulása
2014. márc. 15. 19:49
 1/4 A kérdező kommentje:
elfejeltettem irni hogy mindenképp meg szeretném mütetni
2014. márc. 15. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
A mellek mérete(mint általában a test két oldala) nem egyforma. Van akinél ez szembetűnőbb,van akinél szinte észre sem venni. Ez teljesen normális dolog és 17 éves korod után már nemigen fog változni a helyzet. daganat eszedbe se jusson emiatt. Eleve a korod miatt is kicsi az esélye,de mivel évek óta van ez eleve kizárja.
2014. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi :)
2014. márc. 15. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nőhet a melled és csökkenhet köztük a különbség.
2014. márc. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!