Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megujjazott a baratom,...

Tegnap megujjazott a baratom, es en kivertem neki, majd elhatalmasodott rajtunk a vagy es berakta.1 cm-re kb.1 percre. Aztan lattam hogy a bugyim veres volt. Ez mindenkepp a szuzessegem elveszteset jelentheti? Utanna azonnal elmentem furodni.

Figyelt kérdés

14/lany (nem kerem , hogy felelotlen stb.. e-nelkul is tudom hogy leirjatok.)

Felek hogy akar csak egy kicsi ondo is belem kerult..



2014. márc. 16. 15:20
1 2 3
 1/30 lac1434 ***** válasza:
62%
Szólj anyádéknak, hogy nagyszülők lesznek :D
2014. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a barátod elélvezett, majd pedig az ondóval teli nemi szervét betette a hüvelyedbe, így mégis mit gondolsz? És tök mindegy, hogy fürödtél vagy sem. A spermát nem lehet kimosni! Amennyi kell, az feljut és lehet az illető terhes.

És ilyen esetben az 1 perc bőven elég. És hogy csak 1 cm-re? Lehet volt az tovább is.

És ha véreztél, akkor vagy az ujjazástól sérült a hüvelyed fala, mert megsérült, vagy mert átszakadt a szűzhártyád.

Szóval amennyiben nem jön meg a vérzésed vagy eltérő lesz a megszokottól, azonnal csinálj terhességi tesztet!

2014. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Fiút, vagy lányt szeretnétek?

2014. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű szüzesség elvesztés, 1 c-re 1 percre <3

Komolyan nem értem, mire jó ez? Akkor már szexeljetek normálisan.

2014. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A fogát verted ki? O.o hogy lehet ilyen taj paraszt módon leírni valamit? Ja..úgy ahogy csinálod is.
2014. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség elvesztése a kisebbik probléma, a nagyobbik az, hogy terhes is lehetsz.

A fürdés ez ellen semmit nem segít.

2014. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A fogát verted ki?? Hú ez kész!! Ha ha ha!
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

hát az biztos hogy nem csak 1cm-re volt benned,ha elvesztetted a szüzességet.


most izgulhatsz,nem irigyellek-remélem utána 100szor is meggondolod hogy meddig mentek el..

2014. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólónak tök igaza van! Hát ezért kell tizenegy néhány évesen bele ugrani minden hülyeségbe! Ha a felnőtt korodat is íly módon éled majd akkor nyithatsz saját bölcsit is az lesz majd a fő állásod!
2014. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Előző vagyok sztem te fel sem fogtad hogy mit tettél!!
2014. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!