Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megujjazott a baratom,...

Tegnap megujjazott a baratom, es en kivertem neki, majd elhatalmasodott rajtunk a vagy es berakta.1 cm-re kb.1 percre. Aztan lattam hogy a bugyim veres volt. Ez mindenkepp a szuzessegem elveszteset jelentheti? Utanna azonnal elmentem furodni.

Figyelt kérdés

14/lany (nem kerem , hogy felelotlen stb.. e-nelkul is tudom hogy leirjatok.)

Felek hogy akar csak egy kicsi ondo is belem kerult..



2014. márc. 16. 15:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vesztetted el a szüzességed?


Hát, miután megujjazott, én meg jól kivertem neki, nem bírtunk leállni elragadt minket a hév, és végül berakta a félkemény ondós pélóját, egészen 1cm-ig 1 percre.


Végül el kellett mondani a szüleimnek, mert 72 órás tablettát kellett kiíratni.


Tehát ez a szüzességem elvesztésének története, remélem ti is tanultatok belőle, és nem csináltok felelőtlen dolgokat. Sokan azt mondják, hogy az életünk ezen pillanatának meghatározónak kell lennie, szerintem az is volt, csak épp ellenkezőleg... remélem ti tanultok az én himbámból, mert ismeritek a mondást, hogy okos ember más hibájából tanul.

2014. márc. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Ahhoz már későn láttam a kérdésed, hogy bármi okosat mondjak, azt viszont közlöm, hogy nem amiatt kellene leb*szást kapnod, hogy hány évesen vesztetted el. Valami okos ember szerintem kicsit segíthetett volna azzal, hogy megmondja, esemény utánit kell szerezned. Ha ezt nem tetted meg időben, akkor terhességi tesztet (Rossman, dm), meg egy 12-es csomag óvszert legközelebbre. Amúgy én is ugyanennyi voltam, terhességi parák is bekövetkeztek, eddig 2-3 alkalommal, szóval átérzem :) Szóval, ha most nem lett baj, legközelebb gondolkozzatok kicsit előre, és a barátod mossa le rendesen, ha már egyszer elment, mielőtt berakja. Amúgy szűz már nem vagy, de nem biztos, hogy teherbe estél. Ha időben viszonylag közel történt ez a mensesedhez, akkor nem valószínű, de terhességi tesztet akkor is vegyél. Remélem, tudtam kicsit segíteni is. :)
2014. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Amellett, hogy szívből gratulálok a korán kezdett és nagyon átgondolt szexuális életedhez, szerintem kicsi az esélye, hogy mindjárt teherbe is estél. A szűzhártyád sérülhetett, hogy teljesen átszakadt-e azt innen nem lehet megmondani. Egy nőgyógyászhoz azért elmehetnél (amúgy sem árt időnként).

És mielőtt újabb ilyen baromságot teszel, ismerd meg a tested és egy kicsit többet tudj meg a szexualitásról, ha nem akarsz egy korán anyává váló, nemi beteg érzelmi ronccsá válni...

2014. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
engem is megujjazott képzeld. de nem az enyim , hanem a tied
2014. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ebből azt veszem ki hogy az aktus után felhúztad a bugyidat és véres lett. MAJD elmentél lefürödni. Ha nem lett volna véres nem is fürödsz utána. Szép !!! Ezeket a fiatalokat mondják hogy sokkal fejlettebbek mint a régiek. Hát szerintem szexuálisan, szellemileg nagyon elvannak maradva. Nagyon kevés értelmes kérdés van.
2014. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Kérdező,mi lett?Lett gyerek?
2014. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
2 éves kérdés, olvassa még valaki?:D
2016. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Lassan a gyerek fogja olvasni :D
2016. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Lassan??Na lány lett???
2016. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 XZerx12 válasza:
hát még elvetettni még lehet. De az azzal járhat hogy már nem lehet többé gyereked.
2016. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!